Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyek azok a gyógynövények,...

Melyek azok a gyógynövények, amiket terhesen tilos fogyasztani?

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a múltkor nézegettem egy csomó cikket és mindenhol mást írnak. Bodzateát kerestem, vhol azt irjak szabad, vhol azt, hogy nem. Csalannal hasonló. Ha vannak speciális teáig amit szoktál inni, inkább orvost vagy védőnőt kérdezz meg.
2015. febr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*teáid
2015. febr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a könyvet ajánlom: Csupor Dezső, Szendrei Kálmán - Gyógynövénytár
2015. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez az a téma, amiben soha nem lesz egyetértés.

Pl. valaki a korai hetekben ajánlja a palástfűvet, mert progeszteront tartalmaz, valaki tiltja, mert méhösszehúzódásokat okoz.


De ami még viccesebb, az a sima kamillatea. Valahol magasztalják, hogy milyen jó terhesen a húgyuti fertőzések ellen, valahol meg azt írják, hogy vetélést és koraszülést okoz.


Én azt mondom, hogy ebben a pár hónapban hagyd a gyógynövényeket. Ne kockáztass! Bárkire is hallgatsz, nem fogja visszahozni a babábat, ha ne adja Isten az ő tanácsa miatt elmegy.

2015. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!