Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+3 hetesen voltam dokinál...

6+3 hetesen voltam dokinál babával minden oké de keskeny hematoma csik a petezsák alatt?

Figyelt kérdés
Harmadik babám de nagyon félek ilyen még nem volt,csak annyit mondott pihenjek amennyit birok a két gyerkőc mellett,volt 3nappal ezelőtt egy minimális barnás folyás azota egyszer volt a wc papiron.Szedem a rutascorbint mondjuk nem mondta a doki de olvsatam hogy ez jot tesz.3hét mulva kell vissza mennem.Mindenképp vérzéssel vagy barnás folyással szivodik fel?
2015. febr. 28. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:

3 terhességemnél 3x volt hematómám. Nekem mindig barnázással ürült.

Tényleg pihenj, hogy lassan ürüljön ki, ne hirtelen (megerőltetéstől előfordulhat)

A Rutascorbin jó, énm is szedtem.

2015. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A vérzés nagyon nem jó, ha hematómád van. A 12. hétig a vérzés kimoshatja a petezsákot.


A barnázás viszont jó jel. Akkor "csendesen" ürül, és mivel barna, ezért azt jelenti, hogy "régi" vér, tehát csak az jön, ami a hematómában összegyűlt, és nincs utánpótlás, vagyis piros vér.


A kis hematómák ürülés nélkül is könnyen fel tudnak szívódni. Ha nem nagy a hematóma, akkor nem muszáj feküdnöd, de tényleg nagyon sokat pihenj, szedj Rutascorbint, magnéziumot!


Nekem nagyon nagy hematómám volt. Először véreztem, majd hetekig barnáztam. Egy hónapig csak pisilni, tusolni keltem fel. Egy hónap alatt fel is szívódott.

2015. febr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, még valami:


Az is jó, hogy a petezsák alatt van, így könnyen ürül, nem piszkálja a petezsákot. Akkor veszélyes, ha mellette vagy felette van.

2015. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!