Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes UH-on a BPD 51 mm...

23 hetes UH-on a BPD 51 mm lett, OFD 70 mm, FL 38 mm, AC 197 mm. Nem kicsi a feje? Doki szerint rendben, de én már mindenfélét beképzelek.

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Épp egy másik hasonló kérdésre kerestem elő a papírjaimat. Nekem 27 hetesen volt, 51,9 és minden rendben. Azóta már 2 hónapos a lánykám és tökéletes a fejmérete :)
2015. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Halálra vagyok rémülve, sírás kerülget. :(
2015. febr. 28. 15:51
 3/14 anonim ***** válasza:

ilyenor a fej és combcsont hossz arányát kell nézni, ha az x % alatt van, akkor van baj


ahogy látom nemcsak a feje kisebb az átlagtól, hanem a combcsont is(FL)

így szerintem nincs baj!!!!!!!


(az én babámnak viszont kisebb volt mindig a feje, a comcsontja meg átlagon felüli hosszú, mégis a legarányosabb babám lett és szinte minden normál babát kenterbe ver (más babák feje, olyan ufófej alakú(keskeny áll, nagy koponya, szerintem a koponyacsontos összeforrásával baj van, de nem merem jelezni az anyukának), meg sorolhatnám



itt egy kalkulátor

[link]

2015. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincs miért :) Biztos minden rendben, ha bármi baj van, a doki úgyis szól. Bár én is ilyen volta, mindenről olvasgattam és a frászt hoztam saját magamra. Bár teszem hozzá, most se sikerült erről leszoknom, pedig már megfogadtam párszor :) (1. voltam)
2015. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*ha nagyon parázol, menj el magánhoz 4D-re, ott nézik ezt az arányt amit írtam!!
2015. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Van egy "ratio" nevű bekezdés. Itt a BPD/FL aránya 75.85% mögötte zárójelben ez van >23.

Értelmezésem szerint kisebb, mint 23 hét.

2015. febr. 28. 15:57
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez 5D UH volt. Tegnap. Azóta bennem van a para.
2015. febr. 28. 15:59
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

inább a mnimális százalékhatártól megengedett eltérést kellene kinyomozni..

mindenestre nyugodj meg, általában alkoholista nők magzataival van baj, ott is kisebb a fej, az agyéreg sem fejlődik, tuti bitos, hogy fogyatékosok lesznek azok a magzatok.

egy átlag egészséges nőnek nem kell rémeket látnia!!!!

2015. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Utóbbi válaszadó, hát ezek nem voltak valami megnyugtató sorok.

Többieknek köszönöm!

2015. febr. 28. 16:06
 10/14 anonim ***** válasza:

elővettem az én adataim

nálam

megvannak a határ adatok, benne vagy, minden ok!!


a "megengedett": 71,0-87,0 között van és nekem is az van mellette hogy (kacsacsőr balra-nemtudom begépelni)23


és én 33hetesen voltam..


nem tudom mit jelenthet ez a 23


nekem az FL/BPD 80,73 volt

viszont az alatta levő megvan csillagozva!

FL/HC (koponya haránt vagy mi a HC) ez nekem 22,4 és a megengedett határok 18,13 - 22,36 lehet.


nálam csak annyit jelentett, hogy hosszú combú a babám :)


mert hamar kúszik, mászik, felállt, lépeget

és arányos baba, sőt szép és nem elfogultságból.


az égvilágon semmi elmaradása nincs.

2015. febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!