Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Férjetek hogy viselkedett...

Férjetek hogy viselkedett amikor ti terhesek voltatok?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám rávenni, hogy segítsen nekem?
2015. febr. 28. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Szegénykém, az már régen rossz, ha erre rá kell venni. Sajnos sehogy nem fogod tudni rávenni. Mint mondják, kutyából nem lesz szalonna. :(
2015. febr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%

Ugyan úgy, mintha nem lennék terhes. Egyedül a fürdő vízkőoldós átsikálását vette át, mert arra megkértem.

A macskawc pucolásra is megkértem, de azt nem vállalta. Másban nem is kellett segítenie, de szerencsére én jól bírtam magam, nem voltam veszélyeztetett és szülésig dolgoztam munnkahelyen és a kertben is.

Ha a terhességen kívül nincs más ok, akkor csak a terhesség miatt külön miben kellene segítenie? Miért extrábban mint máskor?

2015. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Macskavécét nem vette át?
2015. febr. 28. 16:18
 4/16 anonim ***** válasza:
6%
Nem, az enyém a macska, az az én dolgom. Csak azért volt rossz, mert a vége felé elég nehezen guggoltam és fél perces munka triplája időbe került, de kibírható volt végülis. Azt szivesen lepasszoltam volna azért.
2015. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Mivel vérző hematómával kezdtem, majd kiderült, hogy gyenge a méhszájam, így mindent ő csinál. Szó szerint.


16 hkm

2015. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A párom is pont ugyanolyan volt, mint előtte. Azaz ugyanúgy sokat segített, teregetett, hétvégén, ha fáradt voltam, néha megfőzött, bevásárolt stb, mint máskor.

Off: a macskawc tisztítással sincs semmi gond, ha betartjuk az alapvető higiéniai dolgokat, gumikesztyű, alapos kézmosás. Főleg, ha szobacicáról van szó, aki még életében nem találkozott rágcsálóval.

2015. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ötletem nincs: kérd meg. A férfiakat nem lehet rávenni dolgokra, nem értenek a homályos utalásokból. (A nők többsége sem, csak nem szeretjük nyíltan kimondani, mit szeretnénk).
2015. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#2-es! Hát gratulálok a férjednek. Nálunk a férjem egy rossz szó nélkül megcsinálja az állattal kapcsolatos dolgokat, pedig az enyém, már megvolt mikor mi összejöttünk és még kérnem sem kellett. Neki az a legfontosabb, hogy mi rendben legyünk és nem az, hogy neki van pár perc kellemetlensége, hogy takarít az állat után.


De, hogy a kérdésre is válaszoljak, az én férjem nekem nagyon sok mindenben segít. Van amire megkérem, de van amit kérés nélkül megcsinál.

2015. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan segítőkész, mint eddig. Bevásárol,hogy ne én cipekedjek. kimossa a kádat, porszívózik, letörölgeti a szekrények tetejét, meg úgy általában segít mindenben.

Hozott egy éttermi szórólapot, hogy ha majd meglesz a babánk, ne főzzek, ha nem bírok, rendeljek ebédet tőlük.

2015. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
...de lányok, minek szültök ilyen semmirekellő trógereknek?
2015. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!