Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már borderline...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már borderline párotok? Ha igen hogy kezeltétek? Hogy viselkedett? Mennyit szenvedtetek? Meddig voltatok együtt?

Figyelt kérdés
Elsősorban lànyok vàlaszàt vàrnàm mert borderline a baràtom és nehezen kezelem..és segítség kellene vagy pàr tanâcs. Akinek niem volt ilyen pàrja vagy ismerőse és odaírja feleslegesen h nekem még nem volt arra nem vagyok kívàncsi.

2015. jan. 27. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
rettegett az elhagyástól, nagy hangulatingadozásai voltak, hol szeretett,hogy le sem... nem lehetett sokáig elviselni anélkül,hogy ne kattanj be.
2015. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
jaa,és fogalma sincs arról,hogy ki ő, mit akar, hogy akarja, szenved, semmi jövőkép. nagyon labilis.
2015. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem eltűnik napokra keveset alszik , egyszer szeret aztàn valamikor ahogy te is írtad le sem...igen :)
2015. jan. 27. 17:13
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem csak ezek a tünetei van sok, hangulatingadozàs ilyesmi ő is fél az ekhagyàstól. Teràpia jàr meg pszichohoz de nem igazàn javul az àllapota
2015. jan. 27. 17:15
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

na bocs, ez is lemaradt:D

szóval, én mellette voltam, meghallgattam, támogattam.

de ő mindezek mellett baromi érzéketlen tudott lenni, úgyhogy egy idő után felkerült i-re a pont, és hagytam. akkor azt mondta,hogy "ő most kinyírja magát".

nem nyírta ki....:)


de örülök,hogy semmi közöm nincs hozzá már.

2015. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak hangulatingadozásaim és vannak olyan időszakok, amikor a hátam közepére sem kívánok senkit, akkor már pszichológiai eset vagyok?
2015. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem kedves utolsó,ettől azért több tünetegyüttesnek kell lennie.:P
2015. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Kénytelen voltam elhagyni. Nagyon durva eset volt!

Eleinte, még magának is tagadta, de kibukott a dolog..ezt nem lehetett takargatni. Nagyon agresszív volt, 5percenként hívogatott..nagyon szeretett. Másnap már féltem tőle rendesen, annyira utált..Követett, zaklatott..stb.

Jobb az ilyentől hamar megszabadulni!

2015. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt kihagytam, hogy betegesen hazudott mindenben.
2015. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező! Mennyi ideje jár a terápiára és a pszichológushoz? Talán még időt kell hagyni neki, az elején nagyon nehezen indul be a gyógyulás. Azért kérdezem, mert én is borderline személyiségzavaros vagyok, fél éve járok egyéni és csoportterápiára, rajtam szerencsére észlelhető a javulás. Habár én onnantól lettem nyitottabb a gyógyulásra, hogy önként befeküdtem kórházba is pszichiátriai osztályra (ehhez persze kellett a csoportterápiás doktornő, hogy bejuttasson), és ott töltöttem két hetet.


Az mindenképp jó, hogy jár kezelésekre, de neki magának is el kell határoznia, hogy meg akar gyógyulni.


25/n

2015. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!