Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meghatározza a magzat személyi...

Meghatározza a magzat személyiségét az hogy hogy reagál ha a hasamra teszi bárki a kezét?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy más kezének érintésétől meg se moccant csak az anyuka kezére mozgolódott, nálunk bárki teszi oda kap rúgást vagy kinyomást. Ebből vajon lehet következtetni hogy mondjuk nyitott személyiség lesz? vannak ilyen tapasztalataitok?
2015. márc. 2. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem nem. Kislányunk pocakban sokszor az apja kezére sem mozdult meg nemh máséra. Most 13 hónapos, ha gyereket lát szalad oda hozzá, simogatni kezdi, van h puszit is akar adni, felnőttekre meg mosolyog már nagyon kicsi kora óta, pár perc után kiabál nekik vmit.
2015. márc. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fiam és lányom is olyan volt, hogy ha bárki (akár én is ) odatettük akezünket, 90%-ban elmentek onnan, nem mozdultak.

Lányom még nagyon pici, róla nem tudok nyilatkozni, de a fiam mindig mindenkire mosolygott, barátkozott.

2015. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Az enyém általában aludt bent is, érintésre, piszkálásra is. Egyedül a macskadorombolásra a hasamnak dőlve rúgott oda, de azt rendszeresen.

Idekint is evet, aludt kb 4 hónapig, alig volt ébren és most, hog ymár nagyobb is szeret sokat aludni. Nem érdekli, ha odébb pakoljuk alvás közben sem. A macskára viszont ugrik és órákig képes "hajtani."

2015. márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3. író: majdnem hangosan felröhögtem:))))))))))

Nálunk a cicus néha a pocakomnak dől és úgy alszik, a picur belülről rúgja, matatja ott a hasam, de a macskát nagyon nemérdekli eddig, pedig látványosan mozog fel-le a feje, elég vicces:))

2015. márc. 2. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!