Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevés hízás terhesség alatt...

Kevés hízás terhesség alatt és kicsi pocak = kicsi baba? Kezdek elkeseredni.

Figyelt kérdés

2015. márc. 3. 15:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Hihetetlen, hogy még mindig élnek dédöreganyáink ősi babonái...
2015. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok babonás.Csak mivel az elsőnél híztam 30 kg ot (amit teljesen le is adtam :) ) most pedig csak! 3 kg ot kicsit azért aggódom ... Semmitsem csinálok másképp mint az elsőnél...
2015. márc. 3. 15:44
 3/15 anonim ***** válasza:
Én 5,5 kg-ot híztam egész terhesség alatt hivatalosan. Nyár volt, rettenetesen megviselt, inkább fogytam. 3kg-val voltam kevesebb szülés után, mint terhesség előtt. Tehát összesen 8,5 kg hízás történt. Nagyon kicsi hasam volt. 37. héten szültem, 2490g és 46 cm volt a kislányom. Picike, de teljesen egészséges, arányos baba. Fél év múlva teljesen ott tartott, mint a nagyobb súllyal született gyerekek. Most 2,5 éves és mindenki azt mondja, hogy milyen magas a korához képest :)
2015. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

"Az első terhességemnél nem émelyegtem, és lány lett.

Most émelygek. Ugye fiú lesz?"


Na, a tiéd is ugyanilyen babona. Minden terhesség más és más, még egy azon nőnél is.


Most le fog taglózni a kérdésem, de a doki szerint normális a baba mérete?

2015. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
5 kg-ot híztam terhesség alatt,alig látszott a hasam,a lányom 3380-al született.
2015. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok, és most tartok 5kg hízásnál, első baba. A doki normálisra becsülte a méretét. Én 53kg-al kezdtem a terhességet, és most vagyok 58. A doki szerint azon múlik, hogy a terhesség előtt is egészségesen táplálkoztam és sportoltam, ahogy most is, a terhesség alatt - amennyire még bírom :/
2015. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én meg nem hiztam semmit sem, sot fogytam...2 kg -ot. 3900 grammos 55 cm-es babám lett :D ne legyél elkeseredve, nincs miért.
2015. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

2. gyerekkel 40 hetesen télikabátban senki nem mondta volna meg h terhes vagyok

összesen híztam 5kg-ot

a fiam 4150g született 58cm :-)

szal nem !


mondjuk a másik kettővel sem csak ők kisebbek voltak és lányok :-)

2015. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Rajtam csak annyi plusz volt amennyit a babám volt plusz kicsit vizesedtem.
2015. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

És miért baj, ha kicsi lesz?

Én 53-ról indultam, 9 kiló jött fel szülésig, 2700 g volt a fiam 10/10-es apgarral.

Most 22 hónapos, de mindenki 2,5 évesnek nézi, olyan nagy.

2015. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!