Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen éhgyomori vércukor...

26 hetesen éhgyomori vércukor 3,43 terhelés után 1,6. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 3. 17:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én cukorbeteg vagyok. Mértem már 1,6-os vércukrot itthoni mérővel. Kicsit rosszul éreztem magam, de közelében nem voltam az ájulásnak és nem kellett kórházi kezelés emiatt. Valóban nagyon alacsony az 1,6-os érték, ez nem normális egészséges embernél, de egyáltalán nem biztos, hogy rossz adat. A helyedben megbeszélném valakivel, aki ért hozzá és lehet, hogy kellene méregetned. Amúgy az éhgyomrid is nagyon alacsony.
2015. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az otthoni vércukormérő azért messze van a pontosságtól...
2015. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A tiéd lehet, az enyém pontos.
2015. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az akku chek mérők viszonylag pontosak, nekem mindig megközelítették a laborban mért eredményt.

Szerintem is érdemes lenne Kérdező,egy hozzáértő orvost keresni, és méregetni, ha valóban ennyi volt a vércukrod, mert ez sem normális, ugyanúgy. mint a magas. Lehet túl nagy inzulinválasz okozta hipoglikémia is.

Sajnos a nőgyógyászok nem diabetológusok, nekem magas, de határértéken belüli volt a terheléses cukrom. A nődoki semmit nem mondott, a 33. héten rutinlabornál már 6 feletti volt az éhommi, új terhelés, magas értékek, inzulin lett a vége. A diabetológus akkor azt mondta. már az előző értékeimen is látszott a glükózintolerancia, rég diétáznom kellett volna.

2015. márc. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is mértem már 1,6-ot, és nem ájultam el, nem is voltam nagyon rosszul. Ahányszor megyek laborba mérek előtte a mérőmmel, mindig ugyanaz az eredmény, tehát pontos a mérőm.
2015. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!