Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhes nők hogy alszanak?

A terhes nők hogy alszanak?

Figyelt kérdés

Tudom ez hülye kérdés, de olyan kíváncsi vagyok. :D

Szóval, gondolom hason nem szoktatok aludni, mert ugye nyomná a babát. És oldalt? Egyszer valaki azt mondta, hogy oldalt se szabad. Ez igaz? Akkor csak hanyatt szoktatok aludni?



2015. márc. 4. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Hanyatt nem ajánlott egy bizonyos terhességi hét után.

Én 22 hetes vagyok, simán alszom hason úgy, hogy az egyik lábam felhúzom magam mellé, így pont van még helyem :)

2015. márc. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Én nagyon jól aludtam egészen a végéig.

Nem volt kényelmetlen. Úgy feküdtem, ahogy épp kényelmes volt.

2015. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A válasz: úgy alszanak, ahogy kényelmes. De komolyan.
2015. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én félig hason- félig oldalt aludtam.
2015. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Én konkrétan nagyon sehogy :D

37 hetes

2015. márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg sehogy, vagyis nagyon bénán, mert minden kényelmetlen.

Hason és háton nem tudok és nem is szabad aludni.

Oldalt próbálkozok, csak baromira fáj a csípőm.


Amúgy meg igen, úgy alszunk, ahogy tudunk és nagyjából jól esik...

2015. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még háton is kényelmes (27 hetes vagyok), de azért mostanában már reggel nyomja a bébi a gyomrom... :D

Azt mondják az okosok, hogy jobb oldalon nem a legjobb feküdni, mert elnyomhatja a baba a vesevezetékeket, inkább a bal oldalon kéne aludni. Hát nekem a párom a bal oldalon fekszik, és mivel elég sokat forgolódik, nem merek arra fordulni.

Tegnap este fedeztem fel a szoptatós párnát, ha a felső lábam felhúzom, és beteszem a térdem alá, állati jó!

Hason sose aludtam, terhesség előtt se.

2015. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is félig hanyatt, félig oldalt.

Teljesen hanyatt nem tudok, mert valahogy légszomjam lesz. Teljesen oldalt fekve meg nyomom alulról a hasam.

2015. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

igazából szerintem mindenki úgy alszik ahogy bír!vagy ahogy kényelmes én mindig hason aludtam és most is nagyon kényelmes! de viszont egész éjszaka pisilni szaladgálok és nagyon nehezen tudok vissza aludni,hajnali 4 órakor fel szoktam kelni minden éjszaka és kb 1 óra mire vissza tudok aludni!


15hkm

2015. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22 hetes vagyok, nekem csak a jobb oldalamon kényelmes, akkor is úgy, hogy kitámasztom magam a szopipárnával :) ha a bal oldalamra fordulok, akkor valamiért fáj a hasam :/ háton is nagyon kényelmes, de én is hallottam, hogy nem ajánlott, így igyekszem arról leszoktatni magam.
2015. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!