Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem tudok enni "értelmes...

Miért nem tudok enni "értelmes" mennyiséget? Normális ez?

Figyelt kérdés

MOst már lenne étvágyam, azaz szívesen ennék és jóízűen talán mert már nem érzem hogy vissza akarna jönni, de egyszerűen nem tudok egy almánál nagyobb mennyiséget egyszerre megenni anélkül, hogy utána ne fájna a gyomrom. Annyira hogy le kell feküdnöm. A lányommal ilyen gondom nem volt, nagyon júízűeket ettem akkoriban, most meg nem megy.

Lehet valami köze ahhoz, hogy most ikreket várok? A vége felé el tudom képzelni, hogy van hozzá köze, de még csak 10 hetesek terhes vagyok.

Változni fog ez, vagy most már ilyen pici adagokat ehetek egyszerre, hogy után ne fetrengjek?


2010. febr. 14. 15:09
 1/5 nini24 ***** válasza:

Szia!


Bocsi az offért, de én is ilyen helyzetben vagyok, ugyan nem ikrekkel! Tehát érdekelne engem is a miért! :)

7+5 hetes kismami

2010. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy normális jelenség, ha már ketten így vagyunk.
2010. febr. 14. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ikreket vártam és velem is ugyanez volt a helyzet.Tüneteim nem voltak az elején sem,kivéve az émelygést ami a 12.héten el is múlt.Utána már tudtam enni viszont én is nagyon kicsiket.Szerintem van akinek nagyobb étvágya lesz a terhessége alatt.van aki meg közel sem fog annyit enni mint azelőtt.Ikrekkel amúgy sem fogsz tudni sokat enni ezután sem mert jobban össze fog szűkülni a gyomrod.Boldog babavárást!
2010. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam nagyon enni 12 hétig. De szedtem Elevitet, és a férjem erőltette belém a gyümölcsöket, levest. Most félidős vagyok, összesen 1 kg-t híztam, étvágyam kicsit nagyobb, de nem tömöm magam, csak amennyi jól esik. Mindenből keveset és sokszor egyél. A babám pedig teljesen jó méretű a pocimban.
2010. febr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár én még nem tapasztaltam ezt, de úgy tudom elképzelni, hogy az első 10 hétben a rosszullétek, émelygések miatt összeszűkült a gyomrod.Nem nagyon tudtál enni, ezért most idő kell hozzá, hogy visszatérjen az étvágyad.Ne aggódj, ez rendeződni fog magától.Szedd a terhesvitamint, abban sok a B vitamin, ami többek között, nagyon jó étvágyfokozó.
2010. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!