Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hüvelyi UH milyen érzés?...

A hüvelyi UH milyen érzés? Első alkalom, h megyek.

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van akinek kellemetlen, főleg ha stresszel is és jól be vagy feszülve. Nekem semmi extra nem volt, kicsit "fáj" ahogy matattak bennem, mert a fiam lusta volt mutogatni magát és úgy kellett kergetni, de nem volt vészes.
2013. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Most nagyon buta példát mondok, de az a szerkentyű akkora méretű, mint egy vibrátor. Ha görcsölsz, feszíted magad, akkor nem valami jó, de ha elengeded magad, akkor alig érzed.


Koncentrálj arra, amit látni fogsz! :)


Off: Sajnos a magyarországi gépek őskövületek. 8 hetesen éppen otthon voltam, és elmentem az orvosomhoz. Teljesen lepadlóztam, mikor mondta, hogy a 12. hétig hüvelyit csinál.

Nálunk már a legelső (5. hét) uh is hasi volt, és pöpec minőségű.

2013. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én Magyarországon élek és még is már 6 hetesen is hasit csináltak.
2013. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A hüvelyi UH NEM akkora, mint egy vibrátor. Maximum egy mini méretűre hajaz.

[link]

maximum akkor kellemetlen, ha a petefészkeket nézné a doki, és nagyon feszíti. Nekem kicsit sem volt sem kellemetlen, sem fájdalmas, viszont a röhögőgörcs majdnem elkapott, mikor a doki elővette ezt a micsodát, ugyanis rögtön elvonatkoztattam. Mikor ezt már sikerült leküzdeni, nem volt semmi gondom vele.

2013. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. okt. 28. 20:45
 6/13 anonim ***** válasza:

Orvosfuggo: nekem egy no!!! nodoki ugy helyezte fel,hogy kis hijan leugrottam az agyrol,a sajat nogyogyaszom,aki pedig eros mufurc ferfi olyan finoman csinalta,mintha egy szuz lany elso aktusat igyekezne igazan kellemesse tenni. Pedig akkor is feszitettem,de erezte es egy finomat mozditva rajta minden fajdalom vagy kellemetlenseg nelkul felhelyezte.

Egyebkent nekem is volt 6 hetes hasi uh-m,ez nagyreszt a betegellato helytol fugg,es az aktualis szabad kapacitastol.

2013. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én magándokinál és sztksnál is tapasztaltam, sosem volt kellemetlen, pedig az utóbbi amúgy elég pokróc pasi volt, így is ügyesen megcsinálta, szóval azért nagyrészt nem gáz ez, csak légy bizalommal és érdeklődve figyeld a monitort.
2013. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es válaszoló! Nálunk a kórházban, ennél jóval vastagabb a hüvelyi ultrahang vizsgálója.. Kb tényleg ilyen vibrátor vastagságú.. Nálunk alapból hasit csinálnak, de nekem senki nem szólt, hogy telt hólyaggal kell menni és én még pisilni is elmentem előtte.. Ezért nem láttak semmit a hasin. Ez 6 hetesen volt. Nekem nem volt jó érzés, de hamar túl voltunk rajta. Utána már csak hasi ultrahang volt.
2013. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó trimeszterben számomra kellemetlen érzés. A terhesség elején ill. amikor nem voltam terhes semmi különösnek tartottam.
2013. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az utolso trimeszterben miert csinalnak huvelyit?
2013. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!