Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, hogy aki magas annak...

Igaz az, hogy aki magas annak kicsi pocakja lesz, és aki alacsony annak nagy pocakja lesz, aki széles csipője gyorsan szül, aki keskeny csipője van az nehezen szül?

Figyelt kérdés
alacsony kismamák sokat híznak,és jobban meg látszik a súly?
2015. márc. 8. 11:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát én most lépek a 20-ik hétbe és semmi nem látszik rajtam. Másnak 12 hetesen már akkkra hasa van...

195 cm vagyok és átlag testalkat széles csípővel.

kiváncsi leszek, hogy mennyire lesz nagy hasam.

2015. máj. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

33 hetes múltam, 156 cm vagyok és 46 kilóval lettem terhes. Most 59 kiló vagyok, tehát 13 kiló van rajtam, nem látszik. Legalábbis mindenki azt kérdezgeti, hogy "te még terhesen se tudsz hízni?", meg én se látom magamat nagynak, a fenekem megnőtt kicsit az tény, de ennyi.

A pocakom kifejezetten kis cuki, bár tény, hogy egy magasabb nőn jóval kisebbnek tűnne, viszont rajtam sem nagy, mondogatják is, hogy milyen picike (a babám elvileg tökéletes méretű).

2015. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
158 centi vagyok, széles csípővel (körte alkat) és 27 hétnél akkora a pocakom, mint a 170 centis, keskeny csípőjű sógornőmnek a szülése napján. Neki akkora volt, mint egy jóllakott óvodásnak, az én hasam pedig (7 kiló hízás után, 55-ről indultam) olyan, mintha lenyeltem volna egy bálnát.
2015. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez babánként is változik.

Nekem 3 van. A terhesruháimról (meg képekről) tudom, hogy az a ruha, amiben elsővel szülni mentem, a harmadikkal már szűk volt hasban.

162 cm vagyok, a gyerekeim: 2850, 3660, majd 4090-el születtek, a harmadik irtó nagy volt, a gyomrom kidudorodott a bordáim és a hasam közé, máshová már nem fért.

20-22-13 kg-ot híztam, az első baba előtt 56 kg voltam, most 48-50 körül.

A csípőm átlagos, a harmadik szülésnél irtó gyorsan tágult, 1óra 40 perc volt a szülés.

Én mindig úgy néztem ki, minta egy nagy dinnye lenne rajtam. :)

Az első szülés volt a legnehezebb, aztán egyre könnyebbek és gyorsabbak.

2015. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

En magas vagyok es vekony. A csipom se nem stmzeles, se nem keskeny.

2 gyermekem van, most varom a harmadikat. Nem volt eddig egyikkel sem nagy pocakom es mindketto konnyen, gyorsan megszuletett.

2015. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!