Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvely heveny gyulladása...

Hüvely heveny gyulladása mennyire gyakori terhesség esetén?

Figyelt kérdés
27 hetes vagyok,egész terhességemet végig kiséri a sok folyás.16 hetesen kaptam Klion kúpot,akkor valamelyest csökkent,most a múlt héten megemlitettem hogy kezd viszketni,most canasten kúpot és krémet irt fel a doki.A babám szépen fejlődik,hál istennek nincs vele gond,viszont ez aggaszt hogy ez végig fent fog állni egész terhességem alatt?És esetleg utána elmúlik majd?Panaszom a fehér,néha sárgás folyás,és nagyon ritkán viszketés,egyéb nincs.Volt már ilyen valakinek?Köszönöm.
2010. febr. 15. 06:46
 1/1 anonim ***** válasza:
A sok folyás, ha színtelen, és nem okoz panaszt, normális.Ez is hormonális hatás, és minden terhesség velejárója.Ha viszket, akkor az gomba.Sajnos terhesség alatt legyengül az immunrendszerünk, így fogékonyabbak vagyunk a fertőzésekre, hüvelygyulladásra is. A babának semmi baja nem lesz attól, ha kezelés alatt állsz. Csak arra figyelj, hogy jól kezeld ki szülés előtt, mert áthaladva a szülőcsatornán már "elkaphatja" a fertőzést.Ne aggódj, szülés után helyreállnak a dolgok.
2010. febr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!