Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki elmegy a 12 hetes...

Ha valaki elmegy a 12 hetes genetikai vizsgálatra akkor az sztk-ban nem csinálják meg a kötelező 12. heti uh-t? Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
12. heti genetikai vizsgálat az az uh. miért csinálnák meg még egyszer ha már megcsináltál?
2015. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
most ezt nem értem. arról van szó, hogy te elmentél külön genetikaira (gondolom kombinált teszt?), ahol megcsinálták az uh-t, és szeretnél még egy sztk-s ultrahangot is? De miért, ha már egyszer megcsináltattad? Vagy félreértek valamit?
2015. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen elmentünk kombinált tesztre,és köv.héten kellett vissza menni az sztk-ba kötelező vizsgálatra második gyerkőc lesz az elsőnél is voltunk kombinált teszten is és akkor is csinált a doki az sztk-ban UH-t!!A védőnő szerint is kellett volna csinálnia!!De gondolom 2 év alatt sok minden változott!!
2015. márc. 10. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát a kobinált tesztet a 12. heti ultrahang alapján tudják kiértékelni..

Nekem ugy volt hogy megcsinálták a kötelező ultrahangot és átmentem a laborba még aznap vérvételre. És kb 5 nap múlva megvolt emailben az eredmény.

A kombinálthoz kell a súlyod, a nyaki redő érték, egyéb méretei a baócának . anélkül nem is lehe tkiértékelni. A súlyod nagyon fontos, mert az sok mindent befolyásol.

2015. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csináltak UH-t a kombinált teszt vérvételével együtt?
2015. márc. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen volt vérvételem és UH_m is!!És igen ez a fizetős kombinált teszt volt!!És a problémám az hogy az Sztk-s rendelésen a doki még csak rám sem hederített motyogott két három szót beírta a könyvbe,hogy hányadik betöltött hét és "kitessékelt" a rendelőből!!Kicsit fura volt a helyzet ugyanis az első terhességemnél nem így működött!!Köszi annak aki válaszot
2015. márc. 11. 15:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem nem indokolt még egyszer megcsinálni, ha már egyszer te voltál.. Mogorva volt a doki, ez biztos, de ha te magánúton elintézed az uh-kat, nem kell sztk-ban is megcsináltatni.
2015. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 11. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!