Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogadott orvosom mitől változo...

Fogadott orvosom mitől változott így meg, vagy problémás kismama lettem?

Figyelt kérdés
Első babám születésekor az ügyeletes orvosnál kellett szülnöm (annak ellenére, hogy kb. 10 éve volt fogadott orvosom, csak nem jött el a szülésre) és persze fizettem is neki. Nagyon kedves, közvetlen, és alaposnak tünt nekem is és férjemnek is a szüléskor ezért később átmentem hozzá. Nemrég ismét terhes lettem, a 4 hetenkénti vizsgálatokkor mindig totá normális volt, azonban január elején a babánál problémák merültek fel, és a vérképem is folyamatosan rossz. A kórházban neki szólnak a vérvételes papírok megírásához. Azonban mind a magánrendelőjében (ahol már eltünt a kedvessége, figyelmessége), mind a kórházban ha meglát inkább elfordul, alig akar velem szóba állni. Talán problémás kismama vagyok számára?
2010. febr. 15. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Na én ezért nem fogadok orvost,hanem a rendeléseken akikhez járok akkor adok pénzt ha kedvesek velem,ha nem akkor hozzá nem járok.

28 hkm

2010. febr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a baj a vérképeddel?bocsi csak kiváncsi vagyok
2010. febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A magzatvíz vétel után elkezdett szivárogni a magzatvíz ami megfertőzött, ezért a vérképem mindig gyulladást mutat pedig szedek antibiotikumot.
2010. febr. 15. 12:32
 4/8 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy???
2010. febr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez hihetetlen! Bocsi, de nekem az jutott eszembe a viselkedéséről, hogy esetleg ő bakizott, nem vett észere valamit időben. Hány hetes terhes vagy? Nekem nagyon jó dokim van, esetleg ha tudok segíteni megadom az elérhetőségeit (Bp SOTE II.) Írj bátran, nagyon jó doki szakmailag is!

De az is lehet, hogy magánügyi problémái vannak. De ezt akkor is jó lenne tudni, mert akkor az ember(aki amúgy is kétségbeesett ebben a helyzetbe) vagy türelmesebb a dokival, vagy elmegy egy másikhoz.

2010. febr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sürgősen keress egy másik orvost!
2010. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, nagyon aranyos vagy, de vidéki vagyok. Azért járok-jártam magánrendelőbe, mert úgy éreztem az higiénikusabb és emberbarátibb mint a kórház, bár már ebben sem vagyok biztos az utóbbi időben. Jelenleg 23 hetes terhes vagyok. Szerencsére a babánál a ciszták kezdenek felszívódni és a magzatvíz vizsgálat eredménye is jó lett, ez az ami vigasztal, de az orvosommal kapcsolatban, akiben elvileg totá meg kellene bíznom teljesen tanácstalan vagyok.
2010. febr. 16. 11:59
 8/8 anonim ***** válasza:
12.36-os vagyok. Próbálj meg minél több kismamával megismerkedni a vizsgálatoknál, hátha valaki ajánlana neked egy másik orvost. Szerintem akkor megnyugodnál, ebben a dokiban most csalódtál, nem hiszem hogy ez helyrejönne. Neked is, mint minden kismamának belső nyugalomra, egy biztos támaszra van szüksége. Kívánom hogy minden rendben legyen és találd meg a megfelelő orvost!
2010. febr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!