Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akik május 9-re van...

Kismamik, akik május 9-re van kiírva: Hogy vagytok? Mit vettetek már meg? Fáj valamitek? Mozog a törpemanótok? Hol szültök? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 13:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

én 24re(pünkösd hétfő) vagyok kiírva.Ő már elég rövid időn belül a 2.babám.10hónapos volt a nagy,mikor fogant.És nagyon úgy néz ki,egyforma neműek lesznek.Így egy csomó mindent nem kell vennem.Eddig egy kifogót vettem a pocaklakónak,lassan elhozom a babakocsit(mert ami volt,az nem a legjobb),de ez sem új.És remélem max áprilisig sikerül felújítani,átbútoroztatni a gyerekszobát.Mert most alig 1 babát szolgál csak ki,viszont mind a két babát rögtön az elejétől egy szobába szeretném tenni.Tehát ami van(nagyon égi) bútor,most cserére vár.Már kihímeztem a monogramját a lábzsákokra...

Igen,mozog a fiúcska,bár fele annyira sem aktív,mint anno a bátyja.Valamikor hivatalosan a 16.hét környékétől.Igaz már a 12.héten is éreztem,de akkor mindenki azt mondta,biztosan nem ő az.Fájni szinte a kezdetektől fáj a farok csontom,doki szerint az előző szüléstől,és egyre többször a derekam.Szerencsére már nem émelygek,viszont napok óta gyomorégéssel küzdök.Biztosan nő a haja :-) a nagy is szép hosszú fekete hajjal született :-))) Nagyon érzékenyek a melleim,és többet(hamarabb is)keményedek.Szedek is egy rakat magnéziumot.És ami nagyon szörnyű,hogy mostanság zsibbad a lábam és a kezem,főleg ha alszom.Dokim szerint nem igazán lehet ellene tenni.És már sajnos 3100 a méhszáj.Erre csak azt a választ kaptam,hogy nem aggódjak.

Győrben fogok szülni,ha minden jól megy.Ha semmi gond nem lesz addig,akkor nem lesz felkért dokim.

Nagy csodákat itt ne várj,ez nem egy kimondottan beszélgetős oldal.De privátban szívesen írok.

És veled mi újság?Hogy vagytok?

2010. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én május 14-re várom az első babámat, kislány lesz. Szépen lassan vásárolgatok, a kiságy és jó pár kis ruha már meg van, már a babakocsit is kinéztem, de azzal még várni akarok a garancia miatt. A szobába még hiányzik a szekrény, meg a pelenkázó asztal, ezeket a férjem fogja csinálni. Utána rendezzük be a szobát véglegesre.

A kislány egyre többet mocorog,szerencsére még nem nyom semmit.

Én a Bajcsyban fogok szülni, egyenlőre fáradtságon kívül semmilyen panaszom nincs, ha minden jól megy március végéig fogok dolgozni.

Veled mi a helyzet?

2010. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

szia!


igaz nem 9-re, hanem 11-re vagyok kiírva, de azért leírom: mi kisruhákat vettünk eddig, csörgőket, zenélőket kaptunk, ma hoztuk el kiságyat, lassan megérkezik a babakocsi is, szombaton megyek bababörzére kisruhákat nézegeztni:) van egy csomag pelus, egy cumi és egy cumisüveg. eddig ezek vannak meg...

egész jól vagyunk, egyre több a savam, már nem tudok kényelmesen aludni, és ha olyanja van hogy kínozni akar akkr tudja hova kell feküdnie:)

mocorg elég rendesen, sokat és jó nagyokat rúg:)

elméletileg mivel nem lesz fogadott dokim a sot1en v 2n fogo szülni attól függ melyik lesz ügyeletes.

te veled mi van? hogy bírd?

2010. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én se 9-re hanem május 17 re vagyok kiirva kislányunk lesz és első babánk.Hál istennek jól viselem,néha fájdogál a hasam alja,de egész terhességem alatt egy db rosszullétem sem volt.A savam fent van állandóan,illetve a derekam és pár napja a fenekem(farcsontom)fáj.Hizni hiztam sajna kb 9-10 kg jött fel,nem tudom hol lesz a vége,remélem nem sok jön már fel.A kiscsaj aktiv baba,sokat fészkelődik,bár megfigyeltem hóesésben egész nap szinte meg se nyikkan,a frászt hozza rám ilyenkor:-)Mi eddig a babakocsit,és a fürdetős állványt vettük meg,márciusra tervezem a többit.Kis ruhákat kaptunk elég sokat,pár db újjat veszek még neki.Te hogy vagy?Ha gondolod én is szivesen beszélgetek,akár msn en is.Egyébbként én debrecenben fogok szülni.
2010. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:

Szia! Bár én sem 9-re vagyok kiírva, hanem 16-ra, de hasonló cipőben járunk. Nekünk a babakocsi és pár ruha, cumisüvegek, légzésfigyelő van meg. A többit március körül próbáljuk beszerezni. A babuska mozgása nálam kiszámíthatatlan, vannak napok, amikor nagyon aktív és van amikor alig érzem. Debrecenben fogok szülni, ha az előttem lévő olvassa, szívesen felvenném vele a kapcsolatot e-mail-en keresztül!

Jók legyetek!

2010. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ó lányok, de jó volt ezeket olvasni!!! Minden ismerősöm mögöttem jár a babvárásban, így most tényleg nagyon jó volt ugyanazokat olvasni, mint, amik velem történnek!!!! :)

Nálam is elkezdődött a gyomorégés, néha teljesen kiakadok tőle. Egy bögre tej, meg egy kis Rennie segíteni szokott. Aludni már csak szopipárnával tudok(a világ legjobb találmánya). Én sokat híztam, kb 15 kg-nál járok, de túl sovány voltam a terhesség előtt, úgyhogy a dokim szerint ez még pont jó. Az Istvánban fogok szülni, apás lesz, ha minden úgy alakul, ahogy tervezem. Megvan már a szoba, kifestve, kiságy felállítva, pár kisruci is van már. Most várom a babakocsit, március elején megveszünk mindent, ami textil, április elejére marad az összes többi. Néha már nagyon türelmetlen vagyok, és nem mindig érzem magam nőnek, ami nagyon gáz. Írjatok nyugodtan privit lányok, tartsuk egymásban a lelket!!!! :)

2010. febr. 16. 09:38
 7/21 anonim ***** válasza:
Szia! Én május közepére várom a fiúcskánkat. Babaszoba kifestve, bútorok megvéve. Egyenlőre ennyi, van egy pipellő, meg szoba dekor dolgok, de még nem rohanok vele. Kitűnően érzem magam, az első 14 hét volt nekem a pokol. Nincs panaszom, a visszereim viszont fájdogálnak és néha szuszogok, de ennyi. Folyamatos mehetnékem van! :)
2010. febr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én május 2-ára vagyok kiírva.Reggelente amíg nem ettem hányingerem van(állítólag nagy hajjal születik majd a fiúnk:-)Hamar elfáradok,és nyom ott lent.Éjszaka lábikra görcs gyötör,és aludni sem tudok rendesen.Nem szereti ha a gép előtt ülök,olyankor nyom össze vissza.Este aktívabb főleg ha jobb oldalra fekszem.Itt ott dudorodik,de nem tudom sokszor hogy mi-mije lehet.:-)Örököltünk egy csomó kis ruhát,amiket már ki is mostam,a nagypapi meg csinálja neki a bölcsőt.március elején megyünk majd vásárolni.Egyébként a I.sote klinikán szülök majd.Ti hogy vagytok?Tudsz aludni?
2010. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Szia


Ém május 8 ra vagyok kiírva :D

Rermekül megvagyunk, neked mikor volt az utolsó mensid, mert nekem aug 1, így 8.-ra írtak ki de az uh szerint ami decemberbe vollt most vagyok csak a 26. hétben.

2010. febr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Budapesten Mávban (most ÁEK)fogok szülni, és a kisasszonyka nagyon aktív bent, különösen ha valami finomat ettünk :D

Te hol szülsz?

2010. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!