Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akik május 9-re van...

Kismamik, akik május 9-re van kiírva: Hogy vagytok? Mit vettetek már meg? Fáj valamitek? Mozog a törpemanótok? Hol szültök? Beszélgessünk!

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 13:37
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
nekem augusztus 2 az utolsó menszi, nekem az ultrahang is megerősíti, bár ennek ellenére a doki azt mondja, hogy szerinte nem marad bent addig a kiscsaj! :) Az én lányom Dorka lesz. Nálatok mik lesznek a nevek? Hol vásároltok?
2010. febr. 16. 16:05
 12/21 anonim ***** válasza:

Szió,nekem is reális a 8.a, na majd a következő ultrahangon kiderül :)

Mi sok mindent a baby outletben vettünk meg, Anitának :D

De a babakocsival még bajban vagyunk. Ti vettetek már?

2010. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szia!Nektek Dorka lesz a baba,nekünk meg Zorka:-)))Én vagyok a május 17es kismami debrecenből.Most akarok menni hétvégén 4dre,volt mostanában valaki?Milyen lesz vajon a baba,tényleg már olyasmi mint mikor megszületik?22 hetesen voltunk,aranyos volt,de nagyon kis soványka még.
2010. febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mennyi leányzónk zesz májusban :d 8.ai kismama
2010. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Mi 17 hetesen voltunk 4D-n, hogy megtudjuk, hogy kislány, mi azóta nme voltunk, meg nme is megyünk már. állítólag ezen minden baba ugyanúgy néz ki, bár ezt én nem nagyon hiszem el!!! :)Mi most hétvégén veszünk kocsit, vagy az apróságok boltDjában(Bonyhád-a párom szülei ott élnek), vagy a Bippában. Itt árulják a titi tritont, amit mi szeretnénk! A zorka is nagyon jó, barátnőm lánya is Zozi. Az Anita meg szrntem az egyik legszebb hagyományos név!!! :) Erről jut eszembe: mi most vettünk fából színes betűket a Dorkának, meg Zorkának 380-ért darabját pesten! szrntem tök jók!
2010. febr. 17. 16:34
 16/21 anonim ***** válasza:

Mi is mostanában szeretnénk menni megint, állítólag tényleg hasonlítananak a 4D már a születéskori önmagukra,de hát a valóság majd kiderül...

Mi voltunk decemberben, akkor a hölgyemény csak a popsiját volt hajlandó mutogatni, és befútra magát a méhlepény, és a méhfal közé. remélem most többet látunk majd :D ( Május8.i KM)

2010. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok utolsó vagyok! hogy vagytok? Voltunk uh-n :D hát szerintem nagyon érdemes meglesni a ki pofikát, szerintem nem egyformák, nállunk kifejezetten látszik hogy kire hasonlít :D

szép napot

2010. márc. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok!A május 17.-es kismami vagyok.mi is voltunk 4dn,tiszta apja a lányunk,egyedül a kis orra az enyém:-)Nektek mekkora a babátok?Tegnap voltam a 32 hetes uhn,és elég nagynak találom 1770gr,és kb 42 cm hosszu.Állitólag hajasbaba lesz már most 8 mm a kis haja:-)Ti hogy vagytok?panaszok?Én nem tudok sokáig ülni,a hátam miatt,feküdni,fája farcsontom stb...
2010. márc. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igen, ezek ismerős tünetek. :( Se ülni, se feküdni nme jó. Tegnap sétáltam egy órát(tyúklépésben) és annyira kikészült a pocim, hogy egész éjjel görcsölt, meg keményedett. Pedig végre itt a jó idő, lehetne menni a szabadba. Mások is vannak így, hogy nem tudnak mozogni? Szrntem nem nagy a babód, bár mi majd most megyünk, de a 30 hetesen nekünk 41 cm volt és 1600 g, tehát nme olyan nagyok ám. Csak majd amikor jönnek kifele, akkor érezzük majd óriásnak őket! Én már alig várom és nagyon türelmetlen vagyok!!!! :)
2010. márc. 18. 08:30
 20/21 anonim ***** válasza:
Én is május 17.-es vagyok! Az én bébim tuti nincs 1700, de még 4 nap az uh. És fiú, szóval lehet jelentkezni! :) Hamar fáradok és néha összeeshetnékem van, de azon kívül minden szép és jó :) Ja igen, a fekvés az kényelmetlen mindenhogy... :S
2010. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!