Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt után és nőgyógyá...

Pozitív teszt után és nőgyógyászati vizsgálat után (hüvelyi ultrahang+hasi, ami kimutatta, hogy van petezsák és 5hetes vagyok) mennyi az esély?

Figyelt kérdés
Hány % hogy tényleg megmarad? Annyi hülyeséget olvasni...
2015. márc. 11. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
ne olvass hülyeségeket... 50-50%
2015. márc. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezt már 2 napja is megkérdezted .....

am meg orvos nem azért van h tőle kérdezz?


saját vélemény h ezért felesleges ennyire hamar rohanni a dokihoz ....

am meg 30% az esély h elmegy 12 hétig

2015. márc. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne így állj hozzá hogy mennyi az esély. Igen, van esély, hogy nem marad meg, de nem erre kell gondolni, meg nem is szabad, több esély van hogy minden rendben lesz, állj is hozzá úgy hogy minden rendben lesz. Miért ne lenne? :)
2015. márc. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nem szabad erre gondolni, hogy mennyi az esély. Minden élő ember így kezdte. Volt már elhalt terhességem, rossz volt átélni, de soha nem állnék úgy hozzá, hogy végigrettegem a terhességet, mert rossz bármikor történhet, pedig én is olvastam már elég sok szomorú történetet. Szóval csak pozitívan!
2015. márc. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tènyleg kiírtam 2 napja is,bocsi :) de amúgy ezt honnan látod?egyébként nem mentem korán dokihoz,csak valszeg később fogant...ha középidőben fogant volna,pont ideális időpontban menten volna! A többieknek köszönöm!19-én megyek ultrahangra!
2015. márc. 13. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!