Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány kilót (bevásárlásnál)...

Hány kilót (bevásárlásnál) lehet vinni a 20dik héttől?

Figyelt kérdés
Kb4.5kg volt amit ma vásárolta és kosárban hoztam haza,ebből nem lehet baj?Nem éreztem semmi furát,ha baj van akkor az egyből megtőrténik??Ugy aggodom!!
2008. aug. 25. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem ez mindnkinél változó, ki hogy viseli a terhet! Nekem pl egy kicsit sem szabadna cipekednem (műtéten estem át), de sajnos nincs beépített rabszolgám, aki helyettem hozza haza a cuccot a boltból. Többnyire trükközök, és hátizsákkal járok boltba, az kevésbé tűnik megterhelőnek.


Üdv: 25 hetes kismami

2008. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem a 12. héten azt mondta még anno a védőnő, hogy max. 4 kg. Ami alapjáraton egész érdekes, ha pl. van egy 2 éves gyerkőcöd, akit még pelenkáznod kell, és bizony ölbe kéreckezdik még.

Amíg nem érzel feszülést vagy fájdalmat, addig nincs baj. Ez a súly szerintem elmegy. Én még mielőtt tutdam volna, hogy terhes vagyok, simán megemeltem 13 kg-os gyerkőcöt is, én nem lett semmi baja a kicsinek, pedig akkor még sokkal sérülékenyebb, mint neked most.

2008. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha aggódsz , akkor miért cipeled? Már visszacsinálni nem tudod úgysem...

Utálom az ilyen kérdéseket.

mindenki tegye azt, amit jónak lát. Ha azt érzed jónak, menj vásárolj be és cipeld haza , ha nem érzed jónak, ne tedd.

Amúgy mondanak 2 kg-ot is, de akkor egy kenyér és egy üdítő, és máris menni kell valakinek veled.

Röhej...

2008. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24hetesen magam alig birom már vonszolni :) amugy mire vannak az apukak? :) mi a bevásárlást mindig akkor csináljuk,ha ő se dolgozik illetve van,h csak ő megy,mert én 2-3kilót se bírok cipelni,nem kockáztatok inkább.
2008. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez totál testalkat függő. én korábban sportoltam, nekem 4 kg még nem nehéz, viszont van olyan barátnőm, aki már 2-3 kg-nál totál kiakad. szerintem azok az anyukák is edzettebbek, akiknek pellusos gyermekük van és egész nap emelgetik.érdemes megnézni a karizmaikat. én onnan tudom, hogy sok, amikor rendesen nehéz felemelnem - akkor inkább nem erőltetem. ha sokat kell cipelned és a közért is messze van, szerintem inkább menj el kétszer a boltba vagy a nehezebb dolgok vásárlásához kérd meg a férjed vagy egy barátnőd segítségét. A hátizsák is tökjó ötlet, jobban eloszlik a súly.nekem a védőnő azt mondta, ha emelni kell feltétlenül valamit, akkor azt ne hasból tegyem: vagyis, inkább guggoljak le mellé és ahogy felemelkedek azzal az erővel emeljem fel és ne hajolgassak a súly miatt.
2008. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kismama-függő, van aki többet bír, van aki kevesebbet. Én hátizsákkal járok bevásárolni, úgy nem olyan nehéz cipekedni. Minden jót, üdv 25 hetes kismami
2008. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!