Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocakban nagyon aktív baba...

Pocakban nagyon aktív baba később is aktív gyerek lesz vagy nem feltétlenül?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok, ma voltam védőnőnél, folyamatosan hallottuk szívhanghallgatáson ahogy rugdos és éreztem is:) Azt mondta a védőnő hogy nagyon kis ficánka, ritkán ilyen aktívak már ilyenkor, de ő nagyon mozog, fejlett baba. Várható hogy aktív lesz születése után is? Bár lehet hogy csak azt nem bírja ha ultrahanggal vagy szívhanghallgatóval piszkáljuk, mert azonnal arrébb megy mindig olyankor:)
2015. márc. 11. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva volt: alig éreztem a mozgását, a 20. hét körül kezdtem el egyáltalán, aztán az egész terhesség alatt nagyon keveset rugdosott, erre most van egy megállíthatatlan örökmozgóm :)
2015. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem is tudom...szerintem ez változó mindenkinél.

Nekem nagyon aktív volt a lányom a hasamban, úgy éreztem meg sem áll.

Most viszont egy teljesen nyugodt, érzékeny gyerek, soha nem kellett őt lekapni a csillárról. :)

Sokat mozog babakora óta, de nem durván (tehát nem mászott fel soha a tv tetejére, nem futott el őrülten az utca közepén stb). Úgyhogy szerintem a pocakban lévő mozgás még nem határozza meg a gyerek vérmérsékletét.

2015. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Nekem az maradt. Terhesség alatt állandóan buli volt bent, folyton rugdosott, úszkált, csinált valamit. Születése után is ilyen maradt, egy kis örökmozgó! :)
2015. márc. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem változó, a lányom is pocakban egy kisördög volt mikor megszületett rá sem ismertem szinte csak aludt és evett túl sok panasz most sincs rá így lassan 4 évesen.
2015. márc. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lányomat szinte nem is éreztem mozog,teljesen nyugodt gyerek.A fiamat a 16.héttől éreztem állandóan mozgásban volt,és ez most is így van,néha a hajam égnek áll. :D
2015. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2015. márc. 11. 11:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem minden baba lesz kint aktiv,aki a pocakba is aktiv volt, az sem mérvado hogy amelyik pocakban nyugott volt,az kint is nyugott lesz.
2015. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam a pocakban mindig este fürdés után volt elemében, 9-10 körül. Még viccelődött a párom, h reméljük nem éjszakai gyerek lesz. Hát így lett.. újszülött korábam is rossz alvó volt, másfél éves korától este 10 előtt nem lehet elaltatni, és ez még most is így van, már 3 éves elmúlt.

egyébként nem hinném, h ezek összefüggésben vannak :)

2015. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom megállás nélkül "matatott" a pocakban, és ezt a szokását idekint is megtartotta.Az apja úgy hívja, hogy "kis mega sajtkukac". Már két éves, de már kutatom a neten, melyik sport-tagozatos iskolába irassam majd :-)
2015. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!