Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tüsszentés után alhas feszules...

Tüsszentés után alhas feszulese? Néha tényleg fáj. Elmúlik de aggasztó. Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Minden tüsszentés után érzem. Hol erősebben hol gyengébben.
2015. márc. 12. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Magnéziumot szedsz? Ha igen, lehet emelni kéne az adagot. Nekem akkor volt ez, amikor még nem szedtem egyáltalán magnéziumot, minden tüsszentésnél felüvöltöttem, azóta ez elmúlt :) 23 hkm
2015. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is éreztem ezt,még orrfújásnál is. tüsszentésnél görnyedj össze egy picit vagy húzd fel a lábad ha épp fekszel és nem is fogod érezni
2015. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szedek magnéziumot, én más okból terhesség előtt is szedtem így nálam hiány sem lehet.

Köszönöm a tippet. :-) Orrfújás közben én nem tapasztaltam még, inkább a tüsszentés. Nem próbáltam még felhúzott lábbal de hátha jobb lesz. :-)

2015. márc. 12. 21:30
 4/5 Lienci ***** válasza:
Elméletileg ilyenkor a méh tartó szalagok miatt fájdul meg. Nekem is volt, eleinte akkor is, ha hirtelen mozdultam. Bajt nem okoz, csak nagyon kellemetlen. Sok magnéziumot szedj. simán mehet a napi 6-8 db magne b6, elosztva egyenletesen a nap folyaman. Azert az utolsó trimeszterben mar csinjan vele, nehogy megnyiljon a mehszaj. De lehet addigra el is mulnak ezek a panaszok.
2015. márc. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm utolsó! :) csak érdekesnek találtam hogy nekem nem igazán szokott Ennyire feszülni a hasam, úgy voltam vele nehogy baj legyen. Tényleg csak a tüsszentés ennyire rossz.
2015. márc. 13. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!