Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt mar valakinek ilyen?...

Volt mar valakinek ilyen? Tobbi lent (tunetes kerdes)

Figyelt kérdés
Szoval volt e mar valaki ugy hogy reggel hanyt es utanna teljesen jol volt,nekem elso baba 9+2 vagyok ma 3 napja vissza jott a hanyas de ugy hogy amint kint van nincs semmi mas bajom,normal is ez igy?koszonom elore is az ertelmes valaszokat

2015. márc. 14. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van. Én egész nap émelyegtem, szagundor, és sosem jött ki...

10 hetesen elmúlt. Ha szerencsés vagy, neked is elmúlikilyen hamar. :)

2015. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszodat,csak furi hogy seem emelyges seem szagundor nincs remelem minden rendben van.
2015. márc. 14. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:
én csak néha hánytam,utána tök jól voltam. az a jó,ha elmúlik utána .-)
2015. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugi,még később lehet. Nekem sem volt semmi a hányáson kívül,aztán elmúlt a 12. héten,majd időnként vissza-vissza tért és a legváratlanabb pillanatokban (este 9-10-kor,éjfélkor,hajnalban) jött rám és már szaladtam is. Van olyan akinek az egész terhesség alatt semmi baja nincsen,de olyan is akad,aki a végéig minden nap rosszul van.
2015. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ennek orulok hogy nem csak en vagyok igy megnyugodtam ,a babanak volt mar szivverese 7 hetesen akkor kezdtem rosszul lenni 2* voltam korhazba verezgetes miatt de semmi problemat nem talaltak a verkepem Jo a baba jol van.April is 2.an lesz a 12. Heti uh ahova apukaval megyunk adding bennem van az aggodalom olyan nehezen jott ossze a babo,remelem velem marad.<3
2015. márc. 14. 16:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok,hogy ne legyen semmi probléma!! Velem is így volt,hogy aggódtam állandóan. Első babám,szerencsére hamar jött,de nagyon-nagyon féltem,hogy mi lesz ha elvetélek stb,mert sajnos a családban volt már rá példa. Anyukám egymás után kétszer is elvetélt és nagyon megviselt mindenkit. Holnap kezdem a 30. hete,már nyugodtabb vagyok,de csak egy kicsivel. Tartok tőle,hogy esetleg a szülésnél valami probléma lesz. Nekem is a párom elkísér az ultrahangokra,kedden megyünk 4D-re,aztán 30-án a 32. hetes uh-ra. Már annyira várom,hiszen már 6 hete nem láttam a kislányomat,csak a képről amit kaptam.
2015. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jajj de csodalatos kedves utolso!!!mar en is alig varom <3 konnyu szulest kivanok neked.
2015. márc. 14. 17:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm,szépen! Én is neked és problémamentes terhességet! :)
2015. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nektek nagyon fajt a melletek?nekem csak enyhen max nyomasra ,a mellbimbom erzekeny erintesre es hidegre de nem faj tulzottan.
2015. márc. 14. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!