Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 8hetes, és 8.7mm az...

Ma vagyok 8hetes, és 8.7mm az embrióm, pedig 2 hete már 7,2mm volt. Most is volt szívhangja, Doki nem mondta, hogy baj lenne, én mégis nagyon aggódom. Nem fejlődik normális ütemben a babám?! Megállt a fejlődésben?! Nagyon félek. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 19:57
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták: Ne aggódj!!!Minden baba más.Lehet azóta már sokat nőtt.Biztosan így van.De ha meghallgatsz egy jó tanácsot, ne menj hetente UH-ra!!Egyrészt, mert csak magadat stresszeled, hogy miért ekkora, másrészt mert felesleges.Elhiszem, hogy látni akarod, és bár a babának nem árt az ultrahang, az mégis csak egy magas frekvenciájú rezgés.Én 8 hetesen voltam, legközelebb a kötelező 12. hetire megyek.Nyugi!Légy boldog, hogy babát vársz!
2010. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Nekem a második gyerekem csinált ilyet. 1 hét és négy nap alatt, 2 mm.-t nőtt.!!! Utána behozta. A lányok már csak ilyenek...:-) Megszületett, semmi baja. Egyébként az ultrahangos készüléknek is vannak azért korlátai.
2010. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Ne aggód túl!Az a kicsinek se jó!Drukkolok,írj majd!
2010. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Ott van a kicsi baba a hasadban, szívhangot is hallani te meg már el is temetted. Csak azért imádkozol, hogy az életben még lehessen egészséges gyereked????? Az egészséges gyereked éppen most hordod ki! Amikor én voltam terhes meg sem tudták mondani a súlyát, olyan gagyi gépeken csinálták az ultrahangot. még a 39. hétben sem!!! Mindez budapesten a 2. kerületben. szerintem így is volt jó!

Szedd össze magad! Másnak komoly gondjai vannak, meg koraszülött gyermeke, és ők erősebbek. Mert nincs más választásuk.

Vedd meg Az a 9 hónap című könyvet, olyan sokat segít! Nyugodj meg, beszéld ki magadból a gondolataidat az orvosoddal és élvezd az állapotodat! Minden rendben lesz!

2010. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát lányok 8 hetesen 1 babának nem 9 mm-nek kell lennie.Tudom,h. próbáltok ebbe a kismamába minél több lelket tölteni,és én sem akarom az ördögöt a falra festeni,de sztem,a 9 mm nagyon kevés,egy 8 hetes embriónak.

De kedves kérdező,remélem bízom benne,h. jól van a babád,és csak rosszul mérte le az orvos,vagy h. behozza a fejlődést.

2010. febr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk ebben igazad van.....
2010. febr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

7+5 hetes kismami vagyok és az én babácskám majdnem 20 mm!

Tudom vígasztalni kellene a kérdezőt de nem minden áron,és nem hitegetni...

Szerintem is picike nagyon az az embrio.

2010. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,én is így gondolom.

Hétfőn biztosat tudok majd...

Addig persze a szívem mélyén még reménykedek picit,hisz a remény hal meg utoljára,de folyamatosan készítem fel magamat a rossz hírre,hogy ne roppanjak össze,és legyen erőm élni tovább az életemet,és igen,minden vágyam egy egészséges kisbaba.De ehhez élnem kell és erősnek kell lennem,Őt pedig elengednem.Őrülten nehéz,majd beleőrülök,de nem tehetek semmit.

Mégegyszer köszönöm,a választ mindenkinek.Aki vigasztalni próbált azért,aki meg őszintén írt a tények tükrében,azért.

Hétfőn jelentkezem.

Szép napot mindenkinek!

2010. febr. 20. 13:12
 19/33 anonim ***** válasza:
Mindenképp írj!!! És igen, az édesanyák attól édesanyák, hogy Soha nem adják fel a reményt... Nagyon szorítok Értetek.
2010. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Két hete biztos, hogy az embriód volt 7, 2 mm, mert akkor még csak 6 hetes voltál, és olyankor még petezsákot szoktak mérni? Most meg nem az embriód 8,7 mm? Mert azért a kettő között van különbség.

Drukkolok neked, hogy ne legyen baj a kicsivel, de mint ahogy te is írtad, ha baj van, jobb ha most köszön el tölletek, mert később csak rosszabb lenne.

9hkm

2010. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!