Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 8hetes, és 8.7mm az...

Ma vagyok 8hetes, és 8.7mm az embrióm, pedig 2 hete már 7,2mm volt. Most is volt szívhangja, Doki nem mondta, hogy baj lenne, én mégis nagyon aggódom. Nem fejlődik normális ütemben a babám?! Megállt a fejlődésben?! Nagyon félek. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 19:57
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2010. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami veled történt. És szörnyű, hogy egyre több ilyet hallok. Én is átestem már egy vetélésen, de azt gondolom mindennek oka van. Ha nem egészséges a magzat akkor ennek így kell lennie. Reméljük minél hamarább írod majd azt itt, hogy ismét kismama vagy.

Sok erőt, és mihamarabbi felépülést kívánok neked!

2010. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Holnap műtenek...

Tudom,persze,hogy jobb így,ha beteg volt szegénykém,csak akkor is nagyon nehéz!

Annyira szerettük volna Őt...Nem tervezett baba volt,csak úgy jött,de nagyon örültünk neki,és nagyon boldogok voltunk,hogy Ő van a pocakomban.

De valamiért nem akart mégsem nálunk maradni,pedig nagyon vigyáztam rá...

Annyira fáj...

De erősnek kell lennem,hogy legközelebb egy egészséges,gyönyörű babám lehessen!

2010. febr. 23. 13:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!