Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméti orvost írnátok?

Kecskeméti orvost írnátok?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok és nem tudom kihez menjek, aki nem drága és jó is. sztk-val mi a helyzet? Légyszi segísetek kismamák!!!
2010. febr. 15. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
dr Altorjay Balázst tudom ajánlani.Az Északi térfalon rendel, kedden és pénteken.Én nála születtem:)Nem tudom, hogy emiatt-e, de nem is kér sokat(5000/alkalom).Bár Ő a Kiskunfélegyházi kórházban dolgozik, tehát ott szülök.Az sztkról nem tudok nyilatkozni, ott nem voltam még dokinál.
2010. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha írsz priviben, én is tudok ajánlani neked orvost.
2010. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pár hete költöztem Kecskemétre.Eddig csak rosszat hallottam az itteni orvosokról,így én is átmegyek Kiskunfélegyházára.A héten intézem. Vagy amit még ajánlottak az Cegléd volt.
2010. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dr. Szabo Gabort (foorvos az Izsaki uton) tudom nektek ajanlani, nagyon jo orvos, 5 eve jarok hozza, priviben tudok szamot kuldeni, ha erdekel!!
2010. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a leguccsóra! pénzben mennyit jelent ő? néhányan elszálltak már az árakkal
2010. febr. 15. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsika az 5-6000 még nem elszállás.

Kecskeméten igenis nagyon jó orvosok vannak.Én 60 km-ről járok át.

2010. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is Szabó Gábort javaslom.Nagyon jó szakember, és jó a humora is.Én az első perctől fogva megbízom benne.Tőlem egy tízest kért, de UH volt, és kaptam képet is ajándékba.A többi orvos is kb. ebben az árban van. (8000 körül)Ne az alapján válassz, hogy melyik olcsóbb.
2010. febr. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Bakó Ferenchez járok,nagyon dicsérik,én is elégedett vagyok vele,igaz,első babánk,majd csak eztán fogok nála szülni...Ő 8000-et kér,de rendes,figyelmes,lelkiismeretes...
2010. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!