Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok kecskeméti orvost?

Ajánlanátok kecskeméti orvost?

Figyelt kérdés
Olyan kellene aki még 36 hetesen elvállal,és szükség esetén programozott császárt is csinál.Most derült ki,hogy elképzelhető,hogy szükségem lesz rá. :( Lehetőleg árral együtt(-tól-ig)kérném a nevét! Ha nem akarod itt kiírni,jöhet mailben is. Előre is köszönöm a segítséget!
2010. márc. 30. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
dr. Seregély Attila !Keresd őt!Az árakat nem tudom, de nagyon jó orvos!A másik pedig Dr Bérczi Ildikó!
2010. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Dr. Szabó Gáborhoz járok, de Seregélyről is jókat hallottam.Együtt magánrendelnek a Rákóczi utcán.Azt nem tudom, hogy ennyi idősen vállal -e, de szerintem biztos.Miért ne? Tőlem egy tízest szokott kérni, de nem sajnálom tőle, mert alapos és korrekt doki, akinek még humora is van.A múltkor megnézte a picit hüvelyi majd hasi UH-n is, mindent megmutatott, lemért, kaptunk 2 fotót ajándékba.Szóval foglalkozik is velünk.Nagyon sok kismama jár hozzá, mégis képben volt, hogy én ki vagyok.A szülésért nem mond árat.Dr. Nagy Károlyt és Hortit dicsérik még nagyon mások.
2010. márc. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az eddigieket köszönöm,és várok további neveket,véleményeket is!
2010. márc. 31. 10:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Altorjay Balázst tudom ajánlani.Az Északi térfalon rendel, a Kiskunfélegyházi kórházban dolgozik, ott lesz a szülés.Meg vagyok vele elégedve és nem is kapzsi, 5000/vizsgálat.
2010. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Bérczi Ildikó szerintem nem orvos, hanem szonográfus...

Horti Tamás az orvosomhét hete szültem nála.Nem tudom, hogy ilyen előrehaladott terhességgel elvállal-e, meg kell kérdezni. Kedden és csütörtökön rendela Rákóczi utcán, 10 ezer Ft alkalmanként. A szobatársam orvosa volt a Szabó Gábor, nekem is nagyon szimpatikus volt, a Seregély dr-nál pedig egy barátnőm szült. Ők egy helyen rendelnek.Sokan dicsérik Dr. Csuka Ferencet, szintén Rákóczi utcai rendelő.Telefonon kell bejelentkezni, emailben küldöm az elérhetőséget, ha érdekel.

2010. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen ,légyszíves küldd el! Szeretnék minél több nevet,tel.számot,hogyha esetleg az egyik nem szimpi,nem vállal stb. ne álljak itt,hogy hogyan tovább.
2010. ápr. 3. 09:35
 7/8 anonim ***** válasza:
A Csuka egy pénzéhes kis hernyó!!!! nehogy elmenj hozzá- csak jó indulatból mondom...láttam egy két szitut vele kapcsolatban mikor szültem... aki aranyos és jó doki az valóban a Nagy Károly- nála szültem- 40 e nála a szülés. Szabó László is nagyon jó, és nem is rendel sokért mert csak 8 e ft.
2010. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs az offért!Aki Altorjay Balázst javasolta, meg tudná nekem adni a telefonszámát?Akár privát üzenetben is.Az Északi térfalon belül hol rendel?ELőre is köszi!!
2010. ápr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!