Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek segitett a teherbe...

Kinek segitett a teherbe esésben a Cickafark és palástfű tea? Többi lent

Figyelt kérdés
Arra lennék kívàncsi, hogy mennyi sikertelen próbàlkozàs utàn keztétek el inni ezeket a teàkat?amikor elkeztétek rögtön sikerült a babó?most fogoM elkezdeni +Baràtcserjét.10 honapja nem sikerül a baba,hosszuak a ciklusaim és barnàzom menszi előtt(progeszteron hiànyra gondolok),ugy olvastam a palàstfű erre a problémàra ia jó.valaszokat köszi

#barátcserje #cickafark #palàstfű #progeszteron hiàny
2015. márc. 15. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem is hosszúak voltak a ciklusaim, így pont ezért elkezdtem inni ezeket a teákat, persze babát terveztünk ezért lett fontos a ciklus :) amikor elmúlik teljesen a menstriáció (nekem az is elég hosszú volt) akkor kezd inni a cickafark teát napi 3szor ezt 14 napig ittam aztán jött a palástfű. Nekem hamar összejött a baba.

Nekem nem volt barnázás mensturáció előtt, szóval lehet nem ugyanaz a problémánk, de egy próbát megér szerintem. Innen a fórumról szedtem én is az ötletet.

2015. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is barnázok mensi előtt még mindig pedig iszom ovu után a napi 2 csésze palástfüvet.Ha esetleg valami kérdésed van írj privit :)
2015. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jo lenne homeroznod, hogy lassuk, melyik hormonszinted milyen, es van-e ovud. Enelkul vaktaban ne allj neki hormontartalmu teakat inni, mert tobbet arthatsz, mint hasznalsz.
2015. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat :)van ovum mert mindig érzem és a legutóbb is a 15 napon nyúlós nyàkom is volt.Tavaly augusztus óta barnàzom előtte 2 napig.Peddig addig irigylésre méltó pontos 30 napos ciklusaim voltak ... mostanàba olvasgattam a barnàzàs progi hiànyra utal ,elkezdem mert a ciklusom is hosszú de ha sikertelen lesz 2hónap és iràny a doki :(
2015. márc. 15. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a 11. hónapban jött össze a baba, ekkor ittam 3. hónapja a teát. Egy nagyon jó barátnőmnek is ajánlottam, ők már az 1 évet is átlépték próbálkozás terén, nekik az 1. hónapban összejött a baba.

Én úgy voltam vele, hogyha nem "használ", úgyis orvoshoz megyek, de egy próbát megér...

Nekem is hosszú ciklusaim voltak és barnázás is volt..

2015. márc. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, mi mostmar 16 hónapja próbáljuk össze hozni a babánkat, sikertelenül. Januárban volt egy hormon vizsgálatom, kiderült, hogy nincs peteeresem, ezért is van, hogy 40-50-60 napos cilusaim vannak. Na de a lényeg, hogy ebben a hónapban élveztem inni a teákat, és a 15 ciklusnapon volt egy 16 mm-es domináns tüszőm, ami mostanra megérett, úgy vettem észre a váladékon. Nem tudom hogy a tea miatt van e, de hónapok óta most biztos hogy volt peteeresem! Sok sikert neked a kicsihez!
2015. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A hosszu ciklus mennyire hosszu?
2015. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
35-37 napos változó de régen pontos 30 naposak voltak . Volt párhónapja amikor 42 :S
2015. márc. 17. 01:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenkeppen jo lenne par honapot hogorbezned, mert ha 36 napnal hosszabb a ciklusod, akkor nem biztos, hogy van ovud.

Az ovus fajdalom es a tojasfeherjes nyak a peteeres jele, de nem biztos, hogy meg is reped a tuszo.

2015. márc. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!