Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok, rettenetesen...

7 hetes vagyok, rettenetesen fel vagyok puffadva és már most híztam 4kg-ot, ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem zabálok,csak most már vacsizom is(eddig nem ettem 6után)de vacsira is vagy műzli vagy gyümölcs vagy sali!52 kg-ról 56 lettem már most és úgy nézek ki mint egy 12hetes!Vélemények?Segítsetek!!

2015. márc. 5. 10:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy minden héten hízol. Nekem volt, hogy semmit nem híztam 2 tanácsadás között. Egyél napi 5-ször, változatosan, mozogj, sétálj.
2015. márc. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem normális, de kis súlyról indulsz, úgyhogy nem biztos, hogy gond lesz. De ha mégis fölszednél pár kilót magadra a végére, majd leadod, ezt most úgysem a fogyókúra ideje.
2015. márc. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát a hízás nem jó ilyen korai szakaszban, igazán semmi nem indokolja még, de valóban nagyon kicsi súlyról indulsz, talán nem lesz ez gon később.

Viszont a puffadás... Én betöltöttem már a 10. hetet, és minden este úgy felpuffadok, mintha fél idős terhes lennék! Kora délután kezdődik, és brutál lesz a hasam estére. Pedig én nem híztam, napi 6x eszek keveset, mert IR-em van, orvosi előírás alapján diétán vagyok. Szóval a puffadás elkerülhetetlen. Mármint valakinek van, más meg olyan szerencsés, hogy ez nem kínozza terhesség alatt. Első terhességemnél is ez volt. Sztem alkat kérdés!

Én próbáltam az espumizant, hát sajnos nekem az sem jött be, semmi hatása nem volt.

2015. márc. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én is nagyot híztam az első 12 hétben. Ahogy leálltam a munkával és elkezdtem rendszeresen enni, gyors felszedtem 6 kilót, de én 48-ról indultam. Nem csoda, hogy gyors feljött. Azóta eltelt több, mint 10 hét és két kilót híztam. Megállt a brutális hirtelen hízás

Én is fel voltam puffadva rettenetesen, de 3 hónap után elmúlt.

2015. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A puffadás nálam is megvolt sajnos... én most vagyok 22 hetes, azt mondhatom, hogy az elmúlt 2-3 hétben már nem, vagy csak minimálisan puffadtam. Viszont ha rám hallgatsz, kezdd el már most kenni a pocakodat, mert nekem a puffadástól szétrepedt a bőr :( Azt gondoltam, még ráérek, hiszen hol van az még, mire megnő a pocak, hát jól ráfáztam... A hízás nálam úgy alakult, hogy az első 16 hétben semmit nem híztam, mert folyamatosan hánytam, rosszul voltam, stb, most azóta 7 kilót felszedtem :o nem értem, hogyan, hiszen én sem zabálok ész nélkül... Kicsit olyan ez, hogy totál kiesik az irányítás a kezedből.. Barátnőm is így járt, viszont neki utána megállt ez a rohamos hízás, és szülésig már csak 2-3 kiló jött fel, ebben reménykedem én is. Talán már te sem fogsz hízni, csak majd sokára, mikor már a baba súlya beindul :) Mindenesetre azért figyelj oda, mit eszel, és ha a doki nem tiltja, akkor mozogj minél többet!
2015. márc. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de sztem 56 kilóval így látatlanban azt gondolom, hogy el kell fernie :p


Puffadás normális. Hízás is ha van étvágy. De a fogyás is normális ha nincs és hányás van étvágy helyett, én 4 kg-ot fogytam de boven rám is fert.

2015. márc. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,jó olvasni hasonló történetet is,meg a tanácsokat is köszi!!!remèlem még jön hozzászólás :)))
2015. márc. 5. 12:28
 8/18 anonim ***** válasza:

7 hetesen soknak tartom a 4 kg-ot, hiszen se a magztanak, se a méhnek nincs még ekkora súlya, és ennyi víz- és vértöbblet sincs még.


[link]


Ez alapján durván fél kiló lenne az optimális súlytöbblet.

Most fogd meg a súlyodat, mert ha elszaladnak veled a lovak, akkor te is azok közé fogsz tartozni, akik 30 kiló plusszal mennek szülni.


17 hetesen optimális a +4 kg

2015. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Értem!Igyekszem,de tényleg nem eszem sokat!!valaki

Írta,hogy már most kenjem magam:mivel érdemes?

2015. márc. 5. 12:58
 10/18 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy kend magad :) én dm-ben vettem kifejezetten erre való olajat, de van, aki olívaolajjal keni vagy kókuszzsírral, az a lényeg, hogy minél olajosabbal :) majd meglátod, hogy beissza a bőröd, nem is gondolnád :) :)
2015. márc. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!