Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztaltabb kismamik ne...

Tapasztaltabb kismamik ne aggódjak?

Figyelt kérdés
Az első "babánk" (csak petezsák volt) elment sajnos de a kiszabott várakozási idő után rögtön sikerült teherbe esnem. Ezzel a babával eddig minden rendben. Időben volt szívhang megfelelő volt a mérete stb. Most 12 hetes vagyok és holnap megyek uh-ra és félek hogy valami baj lesz. 2 héttel ezelőttig folyamatosan hánytam elég keveset ettem de már csak minimális hányingerem van. Létezik hogy ilyen hamar múlnak a tünetek? Ártott neki a hányás? Aki már elvetélt a második babával hogy járt? Ha baj van lenne valami tünet? Eddig egy szálat sem aggódtam de ma elkapott a félsz.
2010. febr. 16. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán ne aggódj! Nekem a hányinger a második trimeszter kezdetén úgy múlt el, mintha elvágták volna. Szó szerint egyik napról a másikra! Mostantól fogod igazán jól érezni magadat! Grat. a babához!
2010. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is: ne aggódj. A nyugalom fontos Neked és a babának is. Aki üzeni, hogy nagyon jól van, minden rendben Vele :) Minden bizonnyal éreznéd, ha gond lenne, pl erős görcsök, vérzés, stb.

Nekem a 7. héten kezdődtek a tünetek, de annyira nem tudtam sem enni, sem inni, hogy majdnem kórház lett. És a 11. hétre elmúlt. Úgy, hogy nem szedtem csak folsavat és Magne B6-ot, mert a terhesvitaminok is kijöttek :(

A hányás nem árt a babának, "csak" a mamának kellemetlen. De a baba jól van, nincs összefüggés.

Én első babát várom 31 évesen, de csak azt tudom írni, hogy tényleg ne aggódj. Főleg, hogy holnap mész UH-ra, és látod majd a babát is :))))

Írd meg az eredményt, de én szinte biztos vagyok abban, hogy nincs gond :)


Boldog babavárást,

23 hetes kismama

2010. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj!!! Minden rendben lesz. Ha gond lenne éreznéd. Nekem is volt két vetélésem. Egyik 7hetes, a másik 9 hetes volt. Az elsőnél nagyon görcsölt a hasam, véreztem, a másodiknál nem volt szívhang. Nálad biztosan minden rendben lesz. Mind a két vetélés után terhes lettem, (úgy értve ahogy lehetett ) és egészséges gyerekek lettek. Nagyon drukkolok holnap és boldog baba várást.

30 éves,három gyermekes anyuka

2010. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden rendben volt sőt még idősebb is a picur mint hittem. 13+6-nál járunk. Így kell ugrani másfél hetet:)
2010. febr. 17. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!