Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztaltabb kismamik elképze...

Tapasztaltabb kismamik elképzelhetőnek tartjátok? Tegnap figyeltem fel rá ha a köldököm alatt sokáig koncentrálva tartom a kezem akkor érzem a picit ahogy ott "dobog" . Ez ő lenne vagy csak képzelődöm :-)? 15+3 vagyok.

Figyelt kérdés
És nagyon nagy gond ha reggelire megettem 3 tükörtojást aminek a sárgája enyhén lágy vol t még , Köszi
2009. márc. 30. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is 15 hetes voltam, amikor először éreztem! :)

1x-2x ettem tükörtojást, meg Sushit is, utóbbit nem tudtam, hogy nem lehet. Nem hiszem, hogy gond lenne belőle, de inkább ne egyél ilyesmit!

2009. márc. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A tojástól főleg szalmonellát lehet kapni, ami elsősorban téged viselne meg. Ilyenkor, ugye, a sok hányás és a hasmenés kiszáradáshoz vezethet, és az a babának se jó. Legközelebb süsd meg a tojás másik oldalát is! De valószínű, hogy nem lett tőle semmi bajod. Mindenesetre nem érdemes kockáztatni.
2009. márc. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem még nem a babát érezted,csak a hasi ütőeret,főleg ha ütemes dobogás volt. Ne izgulj, nemsoká már biztos fogod érezni, aztán már nyugton se fog hagyni!(én mindig lágyan ettem a tojást, egyenlőre nem okozott problémát!)

Boldog Babavárást! 31 hetes kismama

2009. márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia én is éreztem már 14-15 hetesen a baba enyhe mozgását,vibrálását mondtam is a védőnőnek de ő azt mondta hogy képtelenség. De én éreztem valahol legbelül hogy ez magzatmozgás és utána tudtam mire kell figyelnem és ahogy haladtam a terhességemben előre egyre jobban és erőseben éreztem a mocorgását,vibrálását.Én most utána is olvastam a neten, és nagyon sokan érzik már 14-15 hetesen az első magzatmozgásokat (nemcsak többször szűlő nők)számoltak be erről az élményről.Nekem már 3 éves lesz a lányom,mégis emlékszek rá milyen volt az első magzatmozgás és hogy milyen volt amikor ki nyomta a lábát vagy a kezét az utolsó hetekben hónapokban és ezt az élményt nem is fogom elfelejteni az életem végéig.
2009. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!