Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszés után mennyivel...

Császármetszés után mennyivel lehet leghamarabb teherbe esni?

Figyelt kérdés
/Egészségügyi szempontból érdekelne. Hallottam már 6 hónapot is és 1-2 évet is. Aki 2 évekről beszél, az ugye a két szülés közötti eredményre gondol inkább?! Annyi testvér van, akik között alig 1.5 év van.... Ugye 1 éven belül lehet próbálkozni?
2010. febr. 16. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a barátnőm szült császárral. Neki pont egy év múlva kellett visszamennie kontrollra, hogy megnézzék minden rendben van e. A heg rendesen begyógyult, nem nőtt a hasfalához stb. Szóval ennyit kell várni mindenképpen. Nem lenne szerencsés, ha a terhesség során kiszakadn a hasad.
2010. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Barátnőm 1 hónap múlva már terhes volt, a másik pedig 4 hónap múlva. Egyiknek 10 éve, a másiknak 2 éve. Mindenhol mindenki jól van.
2010. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
3 császárom volt.Az 1.és 2. közt 25 hónap van,a2. és 3. között 28 hónap van.ennyi idő feltétlenül kell!!!A 3. már rizikós volt így is!
2010. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

A szülés után egy hónappal volt már terhes???

Azért az egy kicsit durva. Pláne, hogy 6 hétig tart a gyermekágyas időszak amikor no sex! Meg még vérzik. Akkor azt jelenti ez, hogy kb. 2 hét múlva már együtt voltak?? Ez azért nekem nagy felelőtlenségnem tünik. Szerencséje volt.

2010. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
13 hós volt a lányom mikor a fiammal teherbe estem. semmi gond nem volt.
2010. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
15.42-es vagyok. a fiam mal szereztem meg a 3. nagy hasi vágást. 2 császár/1 méhenkívüli nagy műtét, -1 petevezeték. a méhenkívüli volt az első vágás a hasamon, 18 cm-es. a másik kettő 2-2 cm-el alatta van. abszolút zökkenőmentes volt a terhesség.
2010. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Én úgy tudom, hogy minimum 1 évet kell várni a teherbeeséssel, de az orvosok jobban szeretik, ha megvan a 2 év a két szülés között.

2010. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is 2 évet mondott a dokim (a két szülés között). A kisfiam születése után annyira akartam még egy babát, hogy alig vártam, hogy elteljen 9 hónap. Úgy gondoltam, hogy ha már minimum 1,5 év van köztük már nem lesz gond. Aztán a körülmények nem úgy alakultak és most, 13 hónappal a császár után kezdünk majd próbálkozni a tesóval. Ma már nem is bánom, így legalább lesz esélyem a hüvelyi szülésre.
2010. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!