Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet még, ha nem beágyazódás?

Mi lehet még, ha nem beágyazódás?

Figyelt kérdés

Már nem nagyon merek hinni a spontán teherbeesésben, mert a páromnak rosszak lettek az értékei, és azt mondták lombikkal lehet gyerekünk, de azt is mondták hogy egy minimális esély van rá hogy teherbe essek. Valamint a vitamin is sokat javitott a mennyiségen (már 18 milliója van) az alakjukkal még mindig bajok vannak. Ettől függetlenül továbbra is próbálkozunk.


7. dpo-n volt kis vérzésem, aztán 8-11 dpo-n egyfolytában erős görcseim voltak, intenziven. 11 napon már csak nyomás érzéskenység volt, de még fájt oldalt. 12. dpo-ra mintha elvágták volna, semmi bajom. Holott pont ilyenkor szokott nekem elkezdődni a pms. menses előtt két nappal már érzem hogy valami nem stimmel velem. Most meg mostanra múlt el az összes panaszom. Viszont ilyen nem szokott lenni, hogy menses előtt egy héttel már folyamatosan görcsöljek.


nem merem elhinni hogy most sikerülhetett, inkább azon gondolkodom, hogy ha a terhességet kizárom, akkor mi okozhatta ezeket a görcsöket? mi zajlott ott belül???



2015. márc. 18. 23:31
 1/3 A kérdező kommentje:

van görbém is:


[link]

2015. márc. 18. 23:33
 2/3 A kérdező kommentje:

vagy inkább úgy kérdezném, hogy aki érezte a beágyazódási görcsöket, annak kitartottak nemvártig a görcsei, vagy nemvárt előtt hirtelen egyszercsak elmúltak?


az, hogy már nem érzek semmit (két nap van mensesig) az azt jelenti hogy ha ott is volt valaki már nincs ott, vagy azt, hogy sikeresen beágyazódott?


szóval ha abbamarad a görcs, az jelent valami jót, vagy rosszat szerintetek?

2015. márc. 18. 23:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan gorcsoltem vagy három napig, 10. dpo-n már csak nagyon ritkán inkább hasszurka jellegű tüneteim voltak. Ebből reméltem hogy nem fog megjönni :) de sokan nem érzik és biztos van olyan is aki folyamatosan érezte menzeszig. Én a türelmetlen nők táborát erősítem, 13 dpo-n teszteltem pozitívat szóval nem értelmeztem félre a görcsöket. Kivánom hogy neked is baba legyen :D azért szép lenne spontán teherbeesni miután azt mondták nem sok esély van rá. De fordult már elő, reméljük. :D
2015. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!