Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Beágyazódás, gomba,...

SOS! Beágyazódás, gomba, fertőzés?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek, ha tudtok! 7 dpo-n reggel rózsaszín maszat volt a papíron, aztán elmúlt. Tegnap, azaz 9 dpo-n este fürdés után barnázni kezdtem, egész nap bal oldalon alul apró szúrkálásokat éreztem. Azt hittem megjött a menszeszem, de mára elmúlt. Sajnos az együttlétünk alkalmával kellemtelen szagot éreztem, meg néha égő érzésem van alul. Vettem Canesten Kombit, de mivel este azt hittem megjött, ezért nem tudtam használni. Ez gomba jele, vagy valami más? Orvost még nem hívtam fel, mert ha esetleg beágyazódás jelei lennének a barnázásaim, akkor félek, hogy baja lesz a babának.
2015. márc. 4. 07:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhességkor gyakori a gomba, mert az immunrendszer legyengül. Szóval akár baba is lehet. De amíg nem tuti addig ne aggódj, hiszen lehet terhes sem vagy. De valószínű gomba lesz, bár az nem vérzéssel jár, viszont az égő érzés az gomba lesz.
2015. márc. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, aranyos vagy!
2015. márc. 4. 08:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Gázosan hangzik, de ha már valami van, akkor inkább gomba legyen, mint valami komolyabb gyulladás! :(
2015. márc. 4. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!