Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség első pár hetében a...

Husinyuszi10 kérdése:

Terhesség első pár hetében a barnázás normális?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódom. Segitsetek.
2015. márc. 19. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, a terhesség alatt sose normális a barnázás! Szerintem mihamarabb fordulj orvoshoz.
2015. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem!

Legnagyobb valoszinuseggel vagy progeszteronhiany vagy hematoma. Mindketto vetelest okozhat, ugyhogy minel elobb menj orvoshoz!

2015. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Irány a doki!
2015. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jogosan aggódsz, ilyenkor egy nappal később is van amikor túl késő.
2015. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5 hetesen barnáztam. Elmúlt. 9 hetesen újból előjött. Hematóma + üres petezsák. Missed ab lett a vége. :( Mielőbb menj dokihoz! Lehet, hogy nincs gond, de inkább nézzen meg!
2015. márc. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és ha nem hematóma és nem progi hiány és az ultrahangon minden rendben akkor mi?
2015. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát az akkor örök kétely valószínűleg.. Van mikor nem tudják mi okozza de nem is feltétlen történik baj belőle.
2015. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az is okozhat a korai hetekben barnazast, hogy no a meh, hajszaleres repedeseket okoz, ami megfesti a folyast, illetve, ahogy a placenta verkore racsatlakozik a mehfal erhalozatara.

De ezek inkabb barnas folyast okoznak, es nem barna verzest.

2015. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a doki azt mondta, hogy minden folyás, ami barna, abban vér van. Olyan nincs, hogy barnás vérzés...
2015. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudtam ennel jobban megfogalmazni, de akkor megprobalom megegyszer:


A barnas folyas alatt azt ertem, hogy annyira minimalis a verzes, hogy nem jon ki ver magaban, hanem csak a folyassal egyutt. A folyast egy kicsit megfesti drapposra vagy barnasra.


A veres barnazas alatt pedig azt ertem, hogy maga a ver jon ki, csak mivel nem friss a ver, ezert barna.

2015. ápr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!