Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Így is veszélyes lehet a...

Így is veszélyes lehet a baktérium?

Figyelt kérdés
Kislányom nagyon náthás lett,vettek neki kenetet az orrából, és most hívott a gyerekorvos, hogy pneumococcust tenyésztettek ki neki. Most közben én is benáthásodtam,igaz nem tudom, hogy tőle kaptam -e el,vagy csak megfáztam. Ha elkaptam, és nekem is van ez a bacim, akkor ez okozhat gondot?két hét múlva megyek orvoshoz. Amúgy ha bakteriális hüvelyfertőzés van, annak mik a tünetei?
2015. márc. 19. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Okozhat gondot,ezért is kell orvoshoz menni,ha beteg vagy. Szerintem ha tudsz,holnap menj el a háziorvoshoz,hogy felírjon valamit. Nem tudom hány hetes vagy.


A másik kérdés: A fertőzés típusától függően változatosak a tünetek. Rendszerint hüvelyfolyás, csípés, viszketés, valamint, ha a fertőzés gyulladással is jár, akkor fájdalom észlelhető,ami közösüléssel kapcsolatos fájdalmat is jelenthet. A típusos tünetek a hüvelyfertőzés esetén ritkák. Típusos tünetnek nevezzük, azon tüneteket, melyek nagy valószínűséggel egy adott betegséggel együtt járnak.


Nekem amikor ilyen volt,csak sok és kellemetlen szagú folyásom volt,aztán begyulladt a hüvelyem és akkor sárgás volt a színe is.

2015. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!