Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívbetegség+terhesség?

Szívbetegség+terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 24 éves vagyok, 7 éve vagyok a párommal. Lassan szeretnénk kisbabát, de sajnos nekem elég komoly szívbetegségem van. A kardiológusom szerint nagyon magas a kockázata a babavállalásnak, ő nem szeretne beleengedni. Pesten kerestük meg szerintem a legjobb nőgyógyászt, ő azt mondta mivel tudjuk mivel állunk szemben, sok odafigyeléssel és egy orvos csapattal a hátam mögött be lehetne vállalni. Ti mit gondoltok erről? Volt már valaki ilyen helyzetben? Nem szeretnék se a kicsinek, se magamnak bajt, de nekem mindig nagyon fontos volt az, hogy legyen egy kis családom, hogy legyen gyermekem...

2015. márc. 21. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben a Kardiológusnak van döntő véleménye sztem.!
2015. márc. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én inkább a kardiológusra hallgatnék viszont másik is ezt mondaná? Úgy értem csak egy kardiologussal beszéltél erről?
2015. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem mással is, van aki azt mondja ha besikeredne végigcsinálnánk, van aki nem ajánlja, de nekem kell eldöntenem...
2015. márc. 22. 07:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg a kardiológusok sem értenek egyet? Hát rendesen végig kell gondolni milyen kockázatokkal jár a terhesség betegséget nézve és ezt tényleg csak te tudod eldönteni.
2015. márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pontosan milyen jellegű és súlyosságú szívbetegséged van?
2015. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!