Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! Félek, hogy bajt...

Segítség! Félek, hogy bajt csinált a védőnő! Okozhatott bajt ezzel? 26+5 hetes pocakos vagyok

Figyelt kérdés
Ma voltam nála, minden rndben van, de az én kisbabám oldalra fordulva feküdt. Többször hallottuk, hogy megvan a szívhang, de csak távolról. Szépen ver, egyenletes, kihallatszott rendesen, azonban ez a védőnőnek nem volt elég, meg akarta úgy is hallgatni, hogy pont a baba fölé teszi a kütyüt. A babának nem tetszett, többször megrúgta azt a vackot, szinte menekült. Hogy jobban rákereshessen belemélyesztette a pocakomba azt a szart (bocs) és úgy nyomta befele, mintha nem is tudom mibe mélyesztené. Nagyon kellemetlen volt. Közben beszélgettünk, kérdeztem, hol a baba feje, mutatta, hogy épp ott, ahol belenyomta azt a cackot. Na ott már majd szét durrantam az idegtől, fájt is az egész. Most is fáj a helyem ahol bemélyesztette a hallgatót. Ugye nem okozott ezzel bajt a babának? A feje pont ott volt, ahova nyomta bele mint az állat.
2010. febr. 16. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz,a magzatvíz megvédi a külső hatásoktól.Az UH-t is eléggé rányomják a hasa,de az sem okoz gondot.Legközelebb szólj neki,hogy neked ez fáj,ne hagyd magatokat.Most pedig nyugi:)
2010. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
nem hiszem hogy ezzel bajt okozott, de miért nem mondtad neki, hogy hagyja abba, ha neked fájt.
2010. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom megmondani hogy okozott-e bajt, bár nem hiszem. Azt viszont tanácsolom hogy legközelebb amikor ilyenre kerül a sor azonnal szólj a védőnőnek hogy ez neked fáj, kellemetlen. Az azért mégsem járja hogy ilyen pofátlanul belétek nyomja azt az izét.

Kérdezd meg miért nem volt elég hogy távolról hallotta.

2010. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Megnyomni nem tudta, így kárt se tudott benne tenni. Viszont én nem hagytam volna, hogy fájdalmat okozzon, biztosan rászóltam volna! Miért akar a védőnő okosabb lenni az orvosnál??? A szívhanghallgató egy nagy sz@r, nem tudom, mit okoskodnak vele...
2010. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem szóltál hogy fáj????!!

Máskor szólj!Ő van tiértetek nem fordítva!

2010. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nagy szám van, de szinte lebénultam. :S Hirtelen azt se tudtam, hogy mit mondjak vagy tegyek. Ilyenkor ideges leszek, picit fáj lent a pocim és ááááááááá. A baba mocorog rendesen, de akkor is.

Nem szeretek védőnőhöz járni, mindig megkérdőjelezi az orvos szaktudását, ellent most azzal, ha azt mondja a dokim, hogy rendben van minden. :(

2010. febr. 16. 20:42
 7/16 A kérdező kommentje:

Meg hogy nem itt, hanem ott kéne lenni a babának, vagy 20x elmondta... felfogtam, még nem fordult be. Ameddig az orvos nem mondja, hogy ez baj lenne, nem érdekel.

És hogy váltunk el? Hát, remélem nem lesz baj... mondta. Mondom mi lenne??? Azt mondja, hát hogy semmi nem lesz, elvégre nincs fertőzésem, és vigyázzak magamra. Nekem ilyet mond, aki alapból pánikolós kismami vagyok!

2010. febr. 16. 20:46
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
ilyeneket ondogat most,miket mond majd a baba születése után??mindenbe bele fog kötni?
2010. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És mit csináljak??? Ha meglesz a baba, elmondja a mondókáját és nem nagyon érdekel... csak ne járjon gyakran a nyakamra
2010. febr. 16. 20:59
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

26 hetes vagy, miz akar ez a védőnő? Majd ha 38 hetes leszel, és még mindig keresztben lesz a baba, akkor lehet pánikolni, de most még akár naponta ötször is megfordulhat, annyi helye van a babádnak.


Amúgy semmi baja nem lett ettől. Sok minden védi: hasfal, méhfal, burok, meg egy csomó magzatvíz. Károsodás 100%-hogy nem érte ennyitől, ne aggódj.

2010. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!