Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! Félek, hogy bajt...

Segítség! Félek, hogy bajt csinált a védőnő! Okozhatott bajt ezzel? 26+5 hetes pocakos vagyok

Figyelt kérdés
Ma voltam nála, minden rndben van, de az én kisbabám oldalra fordulva feküdt. Többször hallottuk, hogy megvan a szívhang, de csak távolról. Szépen ver, egyenletes, kihallatszott rendesen, azonban ez a védőnőnek nem volt elég, meg akarta úgy is hallgatni, hogy pont a baba fölé teszi a kütyüt. A babának nem tetszett, többször megrúgta azt a vackot, szinte menekült. Hogy jobban rákereshessen belemélyesztette a pocakomba azt a szart (bocs) és úgy nyomta befele, mintha nem is tudom mibe mélyesztené. Nagyon kellemetlen volt. Közben beszélgettünk, kérdeztem, hol a baba feje, mutatta, hogy épp ott, ahol belenyomta azt a cackot. Na ott már majd szét durrantam az idegtől, fájt is az egész. Most is fáj a helyem ahol bemélyesztette a hallgatót. Ugye nem okozott ezzel bajt a babának? A feje pont ott volt, ahova nyomta bele mint az állat.
2010. febr. 16. 20:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit csinálni, max. meghallgatod és gyorsan elfelejted a marhaságait :)) Sajnos a védőnőt nem lehet lecserélni .(
2010. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Te, áruld már el nekem, hogy MINEK jársz védőnőhöz???

Te nem vagy köteles oda járni, bőven elég az orvos. Egyszer kell elmenni, hogy adjon kiskönyvet, aztán annyi. Ha nem akarsz, nincs kérdésed, nicns panaszod,, hát ne járj.

Az orvoshoz menj min. 4-szer, hogy legyen a kiskönyvben 4 pecséted, annak alapján az orvos ad majd igazolást, hogy jogosult vagy az egyszeri anyaságira és kész.


A védőnőnek viszont ki KELL járnia hozzád, a terhességed alatt min. 5-ször az előírások szerint és aztán a babához is. Nem neked kell a babát se bevinned, hanem neki kell majd akkor is kijárnia hozzátok. Neked összesen 7-szer kell menned hozzá a baba 3 éves koráig: egyszer terhesen a kiskönyvért, aztán a baba 1, 3, 6 hónapos és 1,2,3 éves korában státuszvizsgálatra. Ennyi.

Ne járkálj el hozzá, hogyha egyszer nem segít semmiben, sőőőőt.

2010. febr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 picihasim ***** válasza:
100%

Kedves előző. Elég jól jártál, hogy ilyen ritkán találkoztál a védőnőddel. Mióta terhes vagyok egyik hónapban Ő jön, a másikban nekem kell menni. És közölte velem, hogy ha meglesz a kicsi a hatodik hétig minden héten egyszer eljön. Szóval engem már ez is kiakasztott. Menjen a *****ba. Amúgy kedves kérdező az enyém sem valami rendes. Elsőnek egy tanonc jött, hát még gyereke sincs, de nekem akar tanácsot adni!

36 hetes km.

2010. febr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Előző ismét, hát miért mennél minden második hónapban, ha te nem akarsz??? Nem kötelező. Az, hogy ő szeretné, hogy te menjél, az egy dolog, neked ezzel nem kell folglakozni. Nem mész és kész. Majd ő jön, ha akar valamit...
2010. febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem lesz baj, nyugi, de legközelebb nyitsd ki a szádat, azért van. :)

A védőnőktől meg falra mászom.... Minden hónapban megyek, ő jön terhesség alatt 3-szor, szülés után, ha hazaértünk a kórházból, rögtön hívnom kell, és ő másnap jön is...

Remélem, aztán már lekopik, mert azt a 6 hetet hármasban tervezzük, nélküle... :)

25 h km

2010. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem kell szenvedni , le is lehet mondani a védőnői ellátásról!! Írásban. És akkor nem fog menni, de menni se lehet majd hozzá a tanácsadóba.

Szóval semmi se muszáj és kötelező, felnőtt emberek vagyunk!!

2010. febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!