Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek, ha a 19 hetes...

Szerintetek, ha a 19 hetes ultrahangon az orvosaazt mondta, hogy fiú lesz, azt mennyire vehetem biztosra?

Figyelt kérdés
Fiúknál tudnak inkább tévedni, vagy lányoknál?a lányunknál ekkor derült ki, hogy csajszi, és az is lett.
2015. márc. 23. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is pont most voltam, nálunk elég egyértelműen beterpesztett, telibe láttunk mindent alulról, pedig jobban szerettem volna lányt, de belőle már nem nagyon lesz:) Ha határozottam látta és mondta az orvos szerintem kicsi az esélye hogy téved, én legalábbis elhiszem neki mert a saját szememmel láttam, nem volt kétség:)
2015. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyan konnyebben elofordul, hogy egy futykost nem vesznek eszre, es a fiut lanynak mondjak.

De az eleg ritka, hogy a doki lat egy futykost, ami nincs is, es a lanyt fiunak mondja.


Szoval tuti fiu, plane, hogy mar 19 hetes vagy.


Szinten kisfius es szinten 19 hkm :)

2015. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy biztosra veheted hogy fiú! :) Két fiam van, az egyik még a pocakban. Mindkettőnél megmondták a 16. héten. Lányokból többször derül ki, hogy fiúk mint fordítva. :)
2015. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nemrég voltunk mi is ultrahangon, szerintem lehetetlen hogy tévedett a doki amikor azt mondta hogy fiú, ugyanis telibe látszott minden, a doki még le is mérte xD

El tudom képzelni hogy ha lányt mondanak azért mondják mert takarásban van, vagy valami más miatt nem látszik, de hogy az a valami ami tisztán kivehető eltűnjön az a képtelenség kategóriát súrolja :)

2015. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert már 23 hetes vagyok, és ma beszéltem a véfőnővel, és nagy boldogan újságoltam, hogy úgy néz ki, hogy a kistündérünk mellé öcsi érkezik, meg hogy apukával madarat lehet fogatni, mert 3hete tudjuk,de már megvette a falfestéket,most áll majd neki a szobának, meg a babakocsit is. Erre letörte a szarvam, hogy lehet csak a köldökzsinór volt, vagy elnézte az orvos, vagy még visszahúzódhat... Hogy majd akkor hidjük el,ha megszületett. Ezért bizonytalanodtam el.végülis teljesen mindegy mindegyikünknek, hogy mi lesz, a lényeg hogy egészséges legyen.
2015. márc. 23. 20:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha az orvos biztosra mondta szerintem hihetsz neki, biztosan vannak tévedések, de a köldökzsinórt nem hiszem hogy annak nézte volna (ott elég nagy baj lett volna az orvos látásával) hiszen azt külön nézik (hány ér van benne stb). Visszahúzódásról pedig még nem hallottam szerintem ha kinő az a valami akkor ott is marad.

Ismerős babás körben nem tudok olyan tévedésről hogy kisfiúból kislány lett amikor megszületett, az ellenkezőjéről inkább :)

2015. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 15. héten a doki azt mondta hogy talán fiú, de lehet csak a köldökzsinór lógott be...most 19 hetes vagyok, ma 90%ra lányt mondtak. azt mondták ha most nincs ott semmi, már nincs rá sok sansz hogy kinő;D
2015. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!