Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mar betegesen aggodok. Ti is...

Mar betegesen aggodok. Ti is felnetek a helyemben?

Figyelt kérdés
16 hetes terhes vagyok. Most ket hete voltam vervetelen ahol minden eredmenyem tokeletes kiveve a verlemezke szam egy picit a normal alatt van. Na a sztori ott kezdodott amikor meghallottam hogy Hiv tesztet is csinalnak. Eddig nem nagyon foglalkoztatott mivel nem volt sok szexualis kapcsolatom (4). Most utanna olvastam hogy mivel is jar a Hiv fertozes. Meg ezelott 5 evvel volt egy kapcsolatom ahol utolag kiderult (6 honap utan) hogy a pasi eleg sok csajjal bolt egyutt... tobbek kozott nemi herpeszt is kaptam tole. Ez is egyfajta tunet a hiv fertozotteknel. Na ennek mar 5 eve. Most a hiv tesztem negativ lett ugyan, de megsem nyugodtam meg. Ennyi ido utan csak kimutatna az eredmeny, nem? Az alacsonyabb verlemezkeszam is utalhat ra. Betegesen gorcsolok rajta nagyon felek. Annyira tokeletes most az eletunk es nagyon feltem a babomat is. Mit tegyek?

2014. júl. 19. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha azóta (5 éve) nem volt dolgod még egy ilyen Casanovával akkor a teszt biztosan jó eredményt mutatott. A hiv fertőzést a megfertőződés után 1 héttel már 100%-os bizonyossággal ki tudják mutatni, szóval ne görcsölj. Nincs okod az aggodalomra.
2014. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. Biztonság kedvéért 2 hetet szoktak mondani, de ezek már a 4. generációs Elisa tesztek, 1 hét után is eredményesek.
2014. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam kulon hiv tezzten. Hanem a kotelezo vervetelkor neztek azt is.
2014. júl. 19. 11:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha elkaptad volna, akkor a teszt is kimutatta volna. Negatív lett, tehát nem vagy fertőzött.
2014. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ha ennyire aggódsz, menj el a Mária utcába (én is szoktam ott csináltatni), teljesen ingyenes és anonim a vizsgálat. Bejelentkezni sem kell, H-CS 8-12-ig fogadnak a vérvételnél, bemész a vérvételi szobába (recepción se kell bejelentkezni előtte) és kérsz ingyenes HIV (és szifilisz - én szoktam) tesztet. Kb 3 hét múlva mehetsz vissza a leletekért, de ha valami probléma lenne úgy is hívnak addig.
2014. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, biztos, hogy hihetsz a tesztnek.
2014. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!