Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történhetett velem az...

Mi történhetett velem az éjjel? Görcsöltem, fájt mindenem, azt hittem elájulok! 27 hetes kismama vagyok

Figyelt kérdés
Általában hanyatt, vagy féloldalt fekszem, most sikerült teljesen oldalra fordulni, a jobb oldalamra. Amikor felébredtem, (magam se tudom mire) meg akartam fordulni, és majd meg haltam. A beleim, a vesém, a mindenem majd le szakadtak, belémszorult a levegő, vagy 10 percig tartott, mire fel tudtam tápászkodni. A baba mocorgott, nem véreztem és nem a méhem fájt. Lehet, hogy a baba nyomott el valamit? Vagy más, valami baj történhetett?
2010. febr. 17. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
ez velem is szok lenni biztos elfekudted magad es nyomtal valamitnekem meg sosem volt belle semmi bajom csak mindha agyoncsaptak vlna ugy fajt meg masik nap is mindenem
2010. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy a vese problémád lesz.Nekem is így kezdödött,de nekem olyan görcsel indult,hogy az ügyeleten kötöttem ki 18 hetesen.A lányom ráfeküdt és elnyomta.A szülésig úgy is maradt.Elég sok bajom volt vele.....

Attól féltem,hogy a babával van baj.Szerencse nem.

Azért nézesd meg magad dokival nehogy tágulj.....

Ha mégegyszer elöfordul doki!

2010. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most volt teljes labor, abból látható lett volna ha a vese vacakol?
2010. febr. 17. 12:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a baba elnyomhatott valamit. Egy telefotn azért megér ( én hívnám az orvosomat a biztonság kedvéért ).

Én pont tegnap voltam orvosnál, direkt rákérdeztem a fekvésre, azt mondta, 26. hét után hanyatt már ne, és lehetőleg balra fordulva kellene aludni.

Drukkolok, hogy ne legyen semmi komoly.

2010. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a vizelet ok volt,az uh mutatta ki a a vese változását.....E`s csak rosszabodott.Szerencse csö az nem kellett,de egyik ismerösöm azt sem úszta meg.

2.voltam.

2010. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!