Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes a pocaklakóm és...

17 hetes a pocaklakóm és nagyon jól érzi magát, szépen növekedik. A problémám, hogy mostanában nincs étvágyam. Milyen pratikák vagy étvágygerjesztők vannak?

Figyelt kérdés
Nem akarok ártani a lakómnak mert ő a mindenem.
2008. aug. 26. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg megpróbálhatod a b-vitaminkomplexet, vagy másnéven polybé az egy étvágyserkentő vitamin.

Ráadásul rovarok ellen is jó, meg kullancs ellen.

2008. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem igazán aggódnék emiatt, ha szedsz terhesvitamint, akkor mindent megkap a baba, az pedig, hogy nem kívánsz enni valószínűleg csak egy átmeneti állapot. Nálam is nagyon változó, hogy mikor mennyit eszek, erőltetni nem szoktam semmit, de például 12-15. hét között farkasétvágyam volt, majd folyamatosan joghurtot ettem egy hónapig, amit váltott a savanyúkáposztás korszak. Most pedig 27 hetes vagyok és kb két hete alig kívánok valamit, sokszor az a problémám, hogy fizikailag érzem, hogy éhes vagyok, de nem tudom eldönteni, hogy mit egyek, mert semmi sem jó, így egymásra tolódnak az étkezések, ma például csak egykor "reggeliztem", pedig tegnap este nem vacsoráztam be túlságosan, csak nektarint ettem. Igen, most őszibarackot ennék nektarinnal egész nap, abból sem sokat, más nem is igazán esik jól.

Én nem aggódom emiatt, szerintem ez teljesen normális folyamat. Nagy esély van rá, hogy pár hét múlva ismét hatalmas étvágyam lesz egy ideig, úgyhogy nem erőltetem magamra az evést olyankor is, amikor nem kívánja a szervezetem.

2008. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam is vannak ilyen időszakok, normális. Ilyenkor próbálkozz gyümölccsel, zöldséggel. A kicsi elveszi amira szüksége van, max. te szenvehetsz hiányt, de akkor meg úgy is éhes leszel.

18 hetes kismama

2008. aug. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdemes kipróbálni tényleg a polyb-t!A b vitaminoknak étvágygerjesztő hatásuk van!

Hmm,jó lenne ha ehetnék helyetted,nekem diétázni kell,de közen meg farkaséhség gyötör.....:o(

2008. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!