Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha újrakezdhetnétek a várandós...

Ha újrakezdhetnétek a várandósságot, mit csinálnátok másként?

Figyelt kérdés
Máskorra időzítenétek? Mire figyelnétek jobban? Mit csinálnátok másként?
2015. márc. 27. 10:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám el a nagymamámnak a 12. hétig, hogy dédunokája lesz, sőt, a húgomnak se szólnék, mert minden könyörgésem ellenére szétkürtölték mindenkinek már 8-9 hetesen. Ez nagyon zavart, mert volt már 9 hetes missed abom előtte, nagyon nem vágytam rá, hogy ha ne adj isten megismétlődik, boldog-boldogtalan kérdezgessen.

Mondhatnám én is, hogy jobban figyelnék az elejétől az evésre, de kizárt, hogy betartanám, én állandóan éhen akarok halni :D Annyira nem vészes, 24 hetes vagyok, kb. 7 kiló van rajtam eddig, (46-tal indultam, szóval elég kis súlyról), de azért parázok, hogy ha ilyen ütemben megy tovább, mi lesz a végéig... szeretnék hasonlítani szülés után az eredeti formámra. Sajnos mindig nagyon szerettem enni, egy kínzásnak élem meg már azt is, hogy elkezdtem figyelni arra, hogy nem zabálhatok össze mindent és szotyit nassolok, puding helyett meg joghurtot eszem. Már ezzel is szenvedek :D Szóval tuti nem tartanám be, úgyhogy ezt nem jelentem ki inkább.

2015. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
71%
csinàltatnék fotókat :) semmi màst.
2015. márc. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!