Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nagy pocak feltétlenül nagy...

A nagy pocak feltétlenül nagy babát jelent?

Figyelt kérdés
Most vagyok 27 hetes, de szinte naponta mondjàk vagy öten, hogy hù mekkora ès biztos nagy lesz a baba, meg azt hiszik, hogy lassan szűlök. Igaz màsodik baba, de a fèrjem is ès èn is alacsonyak vagyunk. Első babàm is 2700 grammal született.
2015. márc. 27. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.

Nekem a hasam nem volt nagy, a rokonomnak meg igen és mindketten 3 kilós babát szültünk.

2015. márc. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A magasságotok csak a baba várható felnőttkori(!) magasságát befolyásolja. A születési súlyt ti születési súlyotok befolyásolhatja (normál lefolyású terhességnél).


Alacsony nőknek eleve nagyobb a hasuk, mert alulról a medence, felülről pedig a rekeszizom szab határt a hasűri növekedésnek. Így csak előrefelé van helye tágulni.

2015. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan így voltam, rettenetesen idegesített, hogy a zöldségestől kezdve a postáson keresztül a boltosig mindenki azzal volt elfoglalva, hogy hú mekkora hasam van. Nem tudom, Te hogy vagy vele :).

Nagy lett a babám tényleg, 4000 g és 53 cm, de pl. annak a kismamának, akivel egy szobában feküdtem legalább ugyanakkora hasa volt ha nem nagyobb (őt még terhesen befektették), és neki 3000 g körüli babája született.

2015. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a köldökzsinór volt dupla, ezért volt kb akkora hasam mintha 2 baba lett volna benne :)
2015. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiammal hatalmas hasam volt, azt hittek ikrek, az orvos is azt mondta ranezesre 4 kilo felett lesz, ismeroseim 4 es fel kilosra saccoltak, szules elott 2 nappal uh-n 3kg 80 dekara mondtak, es 3 kg 77 dkg lett, 41 hetesen.
2015. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kisfiammal hatalmas hasam volt,szülésznő is mondta hogy nagy baba lesz, 3900gramm és 57cm lett a babám, második terhességemnél sokkal kisebb volta a hasam 2700gramm és 47cm el született a babám. Viszont ismerősömnek kisebb hasa volt mint nekem az elsőnél és majdnem 5kilós babája született.
2015. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egy szobában voltam egy lánnyal, akinek nagyjából kétszer akkora hasa volt, mint nekem :D mindketten három kilós babát szültünk!
2015. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!