Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismamák hogy vagytok?

Horváthné Mónika kérdése:

24 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Nálatok is van, hogy szurkálások vannak a has tájékon?

Eddig nem volt ilyen, de a mai napon az alhas tájékán is szúró fájdalmat éreztem még mintha a méhemnél is éreztem volna. Volt már valaki így?


24hkm


2015. márc. 27. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz,én csak 23 hetes vagyok, de mostanában nekem is nagyon sokat szúrkál a hasam. Múlt héten szombaton volt, hogy álltama a boltboltban,éés annannyira beleszúrt az alhasamba, hogy alig bírtam egyenesen megállni. Azt meg én had kérdezzem meg tőled,hogy neked is van vizes folyásod?
2015. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok, 24 hetes vagyok, mostanság nekem is van, bár én inkább feszülést mondanék rá. Szerintem csak nő a hasunk, ebben a szakaszban elég gyorsan nő elvileg, azt érezzük. Magnerottól elmúlik, én csak akkor veszek be, mikor érzem ezt a feszülést, van, hogy napokig nem kell, de ilyenkor tök jó, hamar elmúlik tőle.
2015. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

17:04-es nekem nincs vizes folyásom. Nem tudom mitől lehet az neked.

Utolsó,igen a feszülés nekem is van van,az annyira nem is aggaszt.. Most inkább a hüvelynél érzek szúró fájdalmat :-( ez mitől lehet?

2015. márc. 27. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám már 3 hónapos,de ismerős az érzés.Én is gyakran éreztem ezt,és a szülésig nem is múlt el.
2015. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!