Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismamák! Hogy vagytok?

36 hetes kismamák! Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Mindent beszereztetek már a babátoknak?

Jól érzitek magatokat?

Én már úgy izgulok! :)

Nem féltek a szüléstől/vajúdástól?


2015. márc. 11. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem baj írok neked, bár még "csak" 33 hetes vagyok.

Második baba, így már tudom, hogy mitől félek. :)

Az elsőnél az ismeretlentől féltem, most meg mástól...

Viszont a baba bent nem maradhat, úgyhogy valahogy ki fog jönni, túl leszünk rajta. :)

Első gyerekem kislány, és most is lányt várok, úgyhogy sok mindent megörököl a kicsi a nagyobbiktól. Sok új dolgot nem kellett beszereznünk, de azért van még pár holmi ami kell, főleg nekem a kórházi napokra. De hamarosan beszerezzük azt is.


Amúgy nem viselem már jól, fájnak a csontjaim nagyon, és alig tudok emiatt aludni. A kialvatlanságtól pedig sokszor elég morcos vagyok.


Neked fiú lesz vagy lány? Jól viseled a terhességet? Megvan mindenetek?

2015. márc. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:) Mi is picilányt várunk!!! (hála):D annyira kislányt szerettem volna :)

nekünk is megvan már minden, úgyhogy a rozoga csontjaimat pihentetem :)

Én is az ismeretlentől félek, meg főleg a vajúdás fájdalmaitól, sajnos nem nagy a fájdalomküszöböm:D


Kellemes babavárást Nektek!!!! :)

2015. márc. 11. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!