Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-38 hetes kismamák ti hogy...

37-38 hetes kismamák ti hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én már jóslózok 3-4 hete, nagyon hamar kimerülök, fáj a derekam már jó volna hétvégén babázni! :)
2015. febr. 24. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyűgösen. Levegőt nem kapok ... és joslók se nagyon. Jó lenne már túllenni rajta ...
2015. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Türelmetlenül. :)) vasárnap töltöm a 39 hetet, és nagyon babáznék már. Éjjelente fura mód rémálmaim vannak, és hát általában 5x járok pisilni minden éjszaka! Lassan telnek az utolsó napok. Sokat keményedek, két hete a méhszáj 2110 volt, holnap megyek dokihoz, kíváncsi vagyok, hogy állunk azóta. :) én is nagyon boldog lennék, ha hétvégén már babázhatnék! :))
2015. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 37+4 hetes vagyok, az összes csontom fáj, 3 napja jóslózok is, a méhszájam 2111. nagyon nyűgös vagyok, éjszaka min. 4-5-ször kelek fel pisilni, nem bánnám már, ha hamarosan megszületne a kislányom!
2015. febr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En tegnap toltottem a 39.hetet, hat nem egyszeru... :) aludni semmit nem tudok ejjel mert a kisfiam nagyon jol erzi magat bent es folyamatosan mocorog, nyomja magat, aholyagomon tancol ami miatt kb 15 percenkent jarok pisilni. A kemenyedesek eleg suruek, multheten szuk ket ujjnyira nyitva voltam, szoval nagyon nem bannam ha kibujna. :) Majd irjatok, hogy hogy alakultatok :)
2015. febr. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok, a kettes vagyok. :) tegnap a dokinál már 1111 volt a méhszáj, azt mondta, most már bármi lehet, úgyhogy már tényleg nagyon izgatott vagyok. Előbb takarítottam, délután meg elkapom apát, hátha... :-D legalábbis a doki ezt javasolta. :)) egyébként most éjjel egész jól aludtam, meg is lepődtem. :) Ti hogy vagytok? :)
2015. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Több mint 2 órája görcsölgetek olyan mensi szerű érzés!!! Ma megyek ctg-re meg vizsgálatra remélem nekem is ilyen jó híreim lesznek! :) Én is jól alszom a napokba, bár óránként pisilni járok és elég bosszantó! :)

Könnyű Szülést Kívánok!! :))

2015. febr. 26. 10:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ismét kettes!! :)) Ma reggel 4 óra 50 perckor 4 és fél óra vajúdás után megszületett a kislányunk, Luca. :) Hatalmas a boldogság!! :) egyedül azt sajnálom, hogy a tesója nem tudja meglátogatni az influenza miatti tilalom miatt. :( ki hogy van? :)
2015. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia! Gratulálok a kislányodhoz! :)

Én jövőhéten fekszem be túl érett lepény miatt, ha nem látja el megfelelően a babámat akkor lehet,hogy megindítják. Nagyon félek!

2015. márc. 1. 10:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 3-as vagyok, a helyzet változatlan, görcsölgetek, továbbra is fájnak a csontjaim, kb, ennyi. kettes gratula!
2015. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Kedves kettes szivbol gratulalok a kislanyodhoz, igen gyors szules volt ha negy es fel orat vajudtal. Remelem mindenkinek olyan konnyu szulese lesz mint neked. Nagyon sok egeszseget Nektek.


En szerdara vagyok kiirva, folyamatosan jozlozok es nagyon feszul a hasam alja, par napja a kisfiam sem mocorog mar annyira. Remelem szombatig meg bent marad, sajnos egeszsegugyi okok miatt ha hamarabb beindul akkor csak csazcsaszar lehet, szoval drukkoljatok :)

mindenkinek konnyu szulest :) mar nem sok van :)

2015. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!