Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy hassal hogy a fenébe...

Nagy hassal hogy a fenébe tudok "szépítkezni" odalent?

Figyelt kérdés
Nemsokára mennem kell orvoshoz és engem zavar ha ápolatlan vagyok. Tudom a doki nem ezt nézi, de akkor is. Pár hete még úgy ahogy ment a bikinivonal borotválása, de már semmit nem látok. Egyébként is következne, nem orvos miatt, de most azért addig jó lenne lerendezni. Szanaszét vágni se akarom magam. Hogy csináljam???
2015. márc. 28. 16:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
49%

Ennyire számít az orvos véleménye nektek?

Természetes ha egy nőnek van szeméremszőrzete.. minek kell ezen idegeskedni? Hidd el, szuleskor nem fog erdekelni..

2015. márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
20-as, ne foglalkozz vele... sokan csak unatkoznak azért vannak itt. Van aki terhesség előtt,alatt,után is kozmetikusra bízza. Mondjuk én sose mentem emiatt,de ha végképp nem tudnék más megoldást,akkor elmennék. Na majd most engem is jól le fognak pontozni. :D
2015. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
22-es köszi, kedves vagy :)
2015. márc. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
77%
Hát na. Ami igaz,az igaz. Sok unatkoznak és itt el vannak azzal,hogy lepontozzák a másikat...így jártak. Ha nekik ez a boldogság...
2015. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Sokan'
2015. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
A pontozással ne foglalkozzatok! Én köszönöm a válaszokat. Megpróbálom a tükrös módszert, bár kizárt, hogy jól sikerüljön, mert ügyetlen vagyok. Lehet szólok a férjemnek, nem tudom még. Sajnálom, hogy nem vagyok kozmetikushoz járós,az lenne a legegyszerűbb, de én rettentő gátlásos lévén, biztos nem most tudnám elkezdeni. De irigylem azokat akik szívesen mennek. Tényleg köszönöm a válaszokat. Jó tudni, hogy azért nem csak nekem nehéz e kérdés. És, hogy nem mindenkienk sikerül tökéletesen megoldania. :)
2015. márc. 28. 19:27
 27/33 anonim ***** válasza:
Én próbáltam a tükrös módszert, nem jött össze, úgyhogy a férjem segített. Szülés előtt pedig én próbáltam látatlanban, aztán a szülésznő még rásegített. Hát, amikor megláttam magam szülés után, az egy vicc volt. De akkor és ott tökre nem érdekelt senkit :)
2015. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Hát igen,nehezebb ilyenkor minden. Nekem még a körömvágás horror a lábamon. :D Én is gátlásos vagyok,főleg most ugye. Ezért sem megyek kozmetikushoz,de nem is ítélem el ha valaki megy. Saját dolga. Ha nem lennék szégyellős mennék. :D Szülés közbe meg persze,hogy nem ez fog foglalkoztatni,csak azért jobb a tudat,hogy már ott nem nyúlnak hozzád borotvával.
2015. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
56%

Hát a tükrös módszer nekem sem vállt be :D Hiába tartottam a tükröt vagy kitámasztottam vagy elé álltam a nagy tükör elé amikor egyedül voltam itthon úgy nem ment :D


Én csak orvos előtt csinálom már, mivel már pár hónapja nem vagyunk együtt úgy párommal, de úgy megszokásból csinálom, szép lassan :D


36 hkm

2015. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
én simán "érzésre" csináltam. teljesen rendbe volt. nem használtam tukrot és még szét se vágtam magam.
2015. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!