Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy hassal hogy a fenébe...

Nagy hassal hogy a fenébe tudok "szépítkezni" odalent?

Figyelt kérdés
Nemsokára mennem kell orvoshoz és engem zavar ha ápolatlan vagyok. Tudom a doki nem ezt nézi, de akkor is. Pár hete még úgy ahogy ment a bikinivonal borotválása, de már semmit nem látok. Egyébként is következne, nem orvos miatt, de most azért addig jó lenne lerendezni. Szanaszét vágni se akarom magam. Hogy csináljam???
2015. márc. 28. 16:04
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
24%

a lábborotválást én úgy csináltam,hogy lavórba engedtem vízet,azt meg kényelmes magasságra tettem. pl. a vége felé már szembe magammal egy székre.

7

2015. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
49%
A vége felé nekem a férjem intézte. Hatalmasakat nevettem rajta, ahogyan koncentrált. Tényleg vicces volt.
2015. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
49%
Én kiülök a kád szélére,és tapizva megcsibálom magamnak. Igaz,én totál csupaszra,fazont nem tudnék látatlanban. Ez a megoldás egész sikeres,msx ittott marad egy pici,de ezt a 2hetet már kibírom :D
2015. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
49%
Igaz nekem még nincs pocakom,de szerintem krémmel megoldható,azzal nemtudod megvágni magad,se a párod... én biztos azzal csinálnám,biztonságosabb. De ez csak az én véleményem :-)
2015. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
49%
Krémmel szerintem ne csináld, én nem kenném és nem is kentem magamra terhesen. Elég erős vegyszer...
2015. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
19%
9-es, akkor neked bizonyara van honaljkutyad is, es azt sem tartod gaznak...
2015. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
49%
Én kis türköt szoktam használni. Oké,hogy a doki nem azt nézi,de engem pl. kifejezetten zavar és kellemetlen érzés ha borotválatlan vagyok. Mondta a párom,hogy segít,de nem bízom rá inkább. Én is néha a lábamat pl. megvágom... Én a gátnál is meg szoktam borotválkozni,nem akarom,hogy a kórházban hozzám nyúljanak a borotvával és ha látják,hogy meg van borotválva akkor nem fogják leszedni. Persze attól függ,hogy ki milyen fazonra szedi le. Most már így a 32. hét elején inkább 2 naponta borotválkozom,hogy ha esetleg menni kellene ne legyen "gáz". Nem tudom,én irtózom attól,hogy más borotváljon meg.
2015. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
49%
17-es vagyok,a lábamat meg úgy szoktam,hogy a kádban ülök. Alapból úgy szoktam zuhanyozni is,mert kényelmesebb. Úgy még elérem vagy pedig állok a kádban és a szélére rakom a lábam.
2015. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
85%

"9-es, akkor neked bizonyara van honaljkutyad is, es azt sem tartod gaznak..."


Képzeld el, nincs hónaljkutyám. Sőt, a lábamról is szedem a szőrt, valamint a fazonomat is rendben tartom. Ennek ellenére nem gondolom azt, hogy ha valaki a nemi szervén szőrös, az igénytelen.

Magam is orvos leszek, sosem jutna eszembe, hogy azért gondoljak valakit igénytelennek, mert nem szedi le onnan a szőrt (pláne terhesen...).


De biztos én vagyok az idióta...

2015. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Őőő komolyan azért lettem lepontozva, mert megkérdeztem, hogy a kozmetikus nem jöhet e szóba? Mélységesen bocsánatot kérek, ha ezzel bárkinek a lelki világát megsértettem, ígérem többet nem fordul elő, soha többet nem fogok segítő szándékkal terhes nőknek bármit is írni...
2015. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!