Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veletek is előfordult szagundor?

Veletek is előfordult szagundor?

Figyelt kérdés

8 hetes babás vagyok, és annyira kínoznak a szagok, hogy nem bírok semmit elviselni.

A lakásunk szagát utálom, a takaróm, ágyneműm, sőt még a férjem szaga is undorral tölt el. Kezd az őrületbe kergetni ez az egész. Veletek is volt ilyen?


2015. márc. 28. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan orrdugulásom van állandóan hogy ennyire nem súlyos viszont gyakran így is hányingerem van bizonyos szagoktol és így is van olyan orrom mint a kutyáknak. Bele se merek gondolni mi lenne ha tiszta lenne néha az orrom (ha véletlenül teljesen ki tudom fújni akkor is 5 percig se tart a csoda)
2015. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sok mindentől undorodtam, bár annyira nem volt vészes mint neked
2015. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Annak idején bármely vadászkutyával felvettem volna a versenyt.. :-) Egyébként is elég atipikus terhességi tüneteim voltak. A szagérzékenység egészen a terhesség végéig végigkísért, de nem mondanám, hogy általánosan undort éreztem volna, inkább csak sokkal intenzívebben éreztem a szagokat, mindent "kiszagoltam", de hányingerem, undorom nem volt. Szerintem hozzá fogsz szokni ehhez az állapotodhoz egy idő után.
2015. márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4-ből egy terhességél az elején
2015. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan szinten undorodtam a szagoktól, hogy hánytam is mindentől. Férjem kicsit izzad mentem hányni. Szegény állandóan főzött, mert fel sem bírtam kelni annyira rosszul voltam én meg ordítottam, hogy szellőztessen, mert annyira rosszul vagyok még a főtt rizs szagától is. Amikor sült húst mert csinálni az már a pokol volt számomra. Fokhagyma szaga, és a húsé együtt. Férjem nem aludt már mellettem, mert még az is zavart, ha éreztem a takarója szagát. Borzalom volt. Én azt hittem belehalok ebbe. Aztán 22. héten jobb lett, de nekem 8-9. héttől addig tartott. Most 30. héten meg jött a magas vérnyomás, inkább kérném vissza a hányást, és a szagundort, mert most meg para van a baba miatt.
2015. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van, de nem olyan durva mint neked. Nagyon érzékeny a szaglásom. Ha megérzek vmi nem tetsző szagot azonnal rohannom kell hányni :/
2015. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Csak kiflit és kefírt tudtam enni, minden mástól forgott a gyomrom. 6-10. hétig tartott.
2015. márc. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!